Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót vagy rosszat jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót vagy rosszat jelent, ha ezt érzem a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott az a helyzet, hogy egy egyetemen tanulunk. Egyikünk sem tanul rosszul, viszont én szenvedek egy bizonyos tárggyal amiben ő remekel. Mindig túl butának érzem mellette magam és szégyenlem, hogy nem vagyok olyan jó benne.

Persze ez motivál is, hogy jobban figyeljek, többet tanuljak. Ugyanakkor viszont lehet nem egészséges, hogy ennyire zavar, szégyenlem.


Ez valóban probléma, vagy egy remek motivációs lehetőség?



2021. dec. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Legnagyobb problémád legyen az életben...
2021. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Fura, én inkább felnéznék rá emiatt.

Motivációs lehetőség, nekem itt egy egyenlő azzal, h le akarod győzni, ami szintén fura.

A probléma meg az, h szégyenkezel mellette...

Én a helyedben segítséget kérnék tőle ebben a tárgyban.

2021. dec. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Minden egyetemista itt van fent és kér életmód tanácsot? Milyen diplomás emberek lesztek? Ti fogtok gyógyítani minket!?
2021. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem élsportoló volt. Én, noha olykor mozgok, de soha sem sportoltam.

Matekból sokat kínlódtam, ő mindig lazán hozta az ötöst.

A fiunk örökölte az adottságait.

Én viszont az irodalomhoz vinzódom, korusban énekelek, vittem a lányomat us.

Boldogok vagyunk.

Szóval nem számít.

2021. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp sem motivacio. Viszont legjobb lenne, ha megmondanad neki, mit erzel, amennyiben ez egyre csak kattogna a fejedben. Ez hulyeseg, de ha mar van, akkor nem lehet akarattal eltuntetni. Az oszinteseg nem szokott jot tenni a masiknak, ha nem megerto, de benned ez oldana fel ezt a megrogzott gondolatot.
2021. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!