Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit csinalhatott egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinalhatott egész éjszaka? Nem jött haza

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyors és lényegre törő leszek. 5 éve vagyok együtt a férjemmel, van egy 5 hos kislányunk. Reggel 4kor megy melózni este 6ra ér haza mindig. Tegnap felhivott 6 felé hogy a kollégákkal beulne egy sörre ide a kocsmába mert már beertek a városba ahol lakunk. A kocsma 2 utcával arebb van. 19.00kor hívom hogy fürdetni kéne a gyereket merre vagy? Mindjárt megissza a sort és indul max negyed óra. KB 1 óra múlva felhivtam. Ki volt kapcsolva. Apukamat is felhivtam hogy csörgesse már meg és az ocsemet is. Ki van kapcsolva. Egész éjszaka nem jött haza. Most mit kellene tennem? Nem aludtam semmit éjszaka az idegtol. Ha te lennél a helyembe mit csinálnál?
2021. dec. 11. 08:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
98%
Kocsmat nezd meg! Meg hivd fel a rendorseget esetleg....azt azért csak tudod hol dolgozik a ferjed
2021. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha van valami fejlemény, írjál.
2021. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
98%

Hazaért már?


Én a helyedben elszaladnék először a kocsmába, utána a munkahelyére.

2021. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
1%

2 utcàval arrébb van a kocsma , mi a kèrdès?


Szõr a szitába, kislány az ágyba, hosszába.

Szõr a szitába, kislány az ágyba, hosszába.

Szõrös lábú kismacska, hol jártál az éjszaka?

Este kimentél, reggel bejöttél, suttomba.

Szõrös lábú kismacska, hol jártál az éjszaka?

Este kimentél, reggel bejöttél, suttomba.


Áll a vitorla, kinek mi gondja van rája?

Áll a vitorla, kinek mi gondja van rája?

Éjfél után egy óra, kislány áll a kapuba,

Ketten beszélnek, csókot cserélnek, suttomba.

Éjfél után egy óra, kislány áll a kapuba,

Ketten beszélnek, csókot cserélnek, suttomba.


Már nem tudom én vagyok a rosszabb vagy ti 😆

2021. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen besokalt, belőled, apádból és az öcsédből.
2021. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
0%
Besokallt helyesen
2021. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
75%
Mitől sokallt be? Gyakorlatilag csak aludni járt haza. Most már azt se. Gondolom, a fizetésén nem látszik, hogy napi 12-15 órában húzza az igát. Valószínűleg ő is valaki máson túlórázik. Ha baj érte volna, már értesítette volna a rendőrség a kérdezőt.
2021. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
11%
Az mondjuk irtó ronda dolog tőled, hogy miután napi 14 órát talpon van, hogy meglegyen mindenetek, képes vagy felhívni szerencsétlent, hogy jöjjön fürdetni...én elsüllyednék szégyenemben, ha ezt meg merném engedni magamnak.
2021. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tőle várom el hogy furdesse meg, csak együtt szoktuk születése óta! És csak 10 órát dolgozik nem 14et.kulonben is mi közöd van neked ehhez? Olvasni tanulj meg, nem ez volt a kérdés!
2021. dec. 11. 09:53
 20/67 anonim ***** válasza:
19%
Kezdem megérteni a párod.
2021. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!