Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit csinalhatott egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinalhatott egész éjszaka? Nem jött haza

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyors és lényegre törő leszek. 5 éve vagyok együtt a férjemmel, van egy 5 hos kislányunk. Reggel 4kor megy melózni este 6ra ér haza mindig. Tegnap felhivott 6 felé hogy a kollégákkal beulne egy sörre ide a kocsmába mert már beertek a városba ahol lakunk. A kocsma 2 utcával arebb van. 19.00kor hívom hogy fürdetni kéne a gyereket merre vagy? Mindjárt megissza a sort és indul max negyed óra. KB 1 óra múlva felhivtam. Ki volt kapcsolva. Apukamat is felhivtam hogy csörgesse már meg és az ocsemet is. Ki van kapcsolva. Egész éjszaka nem jött haza. Most mit kellene tennem? Nem aludtam semmit éjszaka az idegtol. Ha te lennél a helyembe mit csinálnál?
2021. dec. 11. 08:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Előkerült már?

A céget hívd fel, ha annak sem tudod a számát, google-n megtalálod biztosan.

2021. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%
"aggodalom és féltés kap helyet, érthető okokból." Kitől? Az apósától és a sógorától? Te mit szólnál hozzá, ha egy órát "késel" s aférjed az anyósodat, s a lánytestvérét riasztaná? Itt rinyálnál, hogy a férjed anyuci pici fia!!!
2021. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
89%
Én kerdezősködnék a kocsmában, kérj meg valakit, neked babáznod kell.
2021. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
3%
Elbujt a nő rokonai elől. Félt, hogy megverik.
2021. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
94%
Jaa, szóval azért mert szegény apukának 5 percet is foglalkoznia kell a SAJÁT, közös gyerekükkel, máris csicskának van nézve?! Szánalmas. És a kérdező?? Aki 0-24-ben a gyerekkel van otthon? Vagy az talán nem számít? Őt nem kell emberszámba venni? Ő neki nem jár néha egy kis pihenés? Mindjárt máglyára vetitek ismeretlenül a kérdezőt, miközben a férje az, aki egy árva szó nélkül egész éjszaka eltűnt, sőt még lehet most se ért haza. Normális ember nem viselkedik így! A minimum, hogy szól a másiknak, legalább egy SMS-t ír neki, hogy ne aggódja halálra magát.
2021. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
95%
#32 nem, sőt, azóta a kérdező is eltűnt:D
2021. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
1%
Reggel 4-kor indul, este 6-ra ér haza. Vagyis 14 órán át van úton munka miatt. Alszik mondjuk 8 órát, az már 22 (bár szerencsétlen ennyit valószínűleg soha nem alszik). 2 óra marad a napjából, most úgy döntött, elmegy sörözni, kicsit kikapcsolódni a haverokkal. Kérdezőnk meg már hívja, mert fürdetni kell. Lehet ezt csűrni csavarni, cselédezni, de ez tényleg szégyen. Egy kisbaba, főleg 5 hónaposan, nem igényel 0-24felügyeletet. Majd ha 2 éves lesz és nem alszik annyit, meg elkezd szaladni, akkor esetleg, bár még akkor sem. Egyértelműen a férj van túlterhelve, nem a kérdező.
2021. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
8%

Egyetértek 37es ezt írtam én is.

Kicsit vegyük már emberszamba a fejünket is ha már a belét kidolgozza.

2021. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
5%
Tuti becsajozott, amit teljesen megértek,szerintem akkora papucsot csináltál már belőle hogy még szólalni sem mer otthon szerencsétlen. N
2021. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
8%

Nekem ami inkább feltűnt, hogy a férj 6kor telefonált teljesen korrekt módon és elmondta, hogy most kicsit beülnek sörözni.

A feleség 1 óra múlva már hívta, hogy merre van.

Gondolkozzatok már, ez sehol nem normális. Értem, fürdetés blablabla de azért itt a gyakorin hallottunk már mindenféle indokot a sárkány viselkedésre...

("belenéztem a telefonjába, de csak receptet kerestem" stb)


Én nőként mondom azt, hogy a férj valóban 14 órát távol van a munka miatt, elakart menni meginni egy pénteki napon pár sört és 1 órát kapott arra, hogy kikapcsolódhasson, mert egyből jött a hívás. Ez ilyenkor igenis belerakja az emberbe az ideget. Eszembe nem jutott volna felhívni, fürdetéstől függetlenül.

Gondolom ép elméjű ember a férj, tudja, hogy 7kor van fürdetés, nem véletlen nem ment haza rá, szeretett volna szórakozni kicsit.


Én remélem nincs baja, de kérdező szerintem több teret kéne adnod neki, tudom, hogy te a gyerekkel vagy 0-24, de ugyanannyira ki tud fáradni ő is 14 óra távolléttől és ez a mentalitás azt fogja elérni, hogy nem jár haza.

2021. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!