Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit csinalhatott egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinalhatott egész éjszaka? Nem jött haza

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyors és lényegre törő leszek. 5 éve vagyok együtt a férjemmel, van egy 5 hos kislányunk. Reggel 4kor megy melózni este 6ra ér haza mindig. Tegnap felhivott 6 felé hogy a kollégákkal beulne egy sörre ide a kocsmába mert már beertek a városba ahol lakunk. A kocsma 2 utcával arebb van. 19.00kor hívom hogy fürdetni kéne a gyereket merre vagy? Mindjárt megissza a sort és indul max negyed óra. KB 1 óra múlva felhivtam. Ki volt kapcsolva. Apukamat is felhivtam hogy csörgesse már meg és az ocsemet is. Ki van kapcsolva. Egész éjszaka nem jött haza. Most mit kellene tennem? Nem aludtam semmit éjszaka az idegtol. Ha te lennél a helyembe mit csinálnál?
2021. dec. 11. 08:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
98%
Van valami hír?
2021. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
94%

"Menekül szegény"

"Megértem"


Gratulálok. Nem is ismeritek a családot, a kérdező tanácstalanul áll a kisbabával, és ti még belerúgtok párat. Emberségből jeles, de tényleg...


Ha baja lenne, már szólt volna, de minimum nem hagyja cserben legalább a kislányát, ha annyira rossz lenne a kapcsolatuk.


És de, az is benne van a pakliban, hogy történt valami.


Kérdező, én is azt javasolom, hogy érdeklődj körbe a kocsmában - mi történt aznap, mikor és kivel távozott a párod? Mondta, hogy hova megy?


Utána a munkahely lenne a logikus lépés, ma is dolgozik, ugye? Bement?

2021. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
98%

Apud vagy öcséd ugorjon kabátba, kocsiba, és nézzenek be a kocsma környére. Ilyenkor már általában nyitva.

Férjed kocsival ment? Nézzék meg, hátha ott parkol.

Telefonon el tudod már érni?

2021. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
98%

#23 vagyok, édesapám déltől éjfélig dolgozott, mégis minden reggel korán felkelt (ma is látom magam előtt az álmos-kómás fejét ♥) hogy tölthessen egy kis időt velem, segítsen felkészülni (bölcsiben és oviban öltöztetett, fésült, ilyesmik) és elvigyen.


Fáradt volt, anyum is meg tudta volna ezeket csinálni, de ragaszkodott hozzá. Része akart lenni a szülőségnek, és annak minden velejárójának - délután meg nem volt itthon.


Szóval igen, a fürdetés fontos program egy apának. Nem azért hívta fel, mert a kérdezőnek letört volna a keze ha megfürdeti, hanem mert az apa vállalta fel ezt a feladatot.


Nekem még nincs gyermekem, de szerintem a párom kicsit szomorú lenne, ha majd lemaradna egy fürdetésről, emiatt "zargatnám" én is telefonon, ha későn érne haza :)

2021. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
47%

09:46

képes vagy felhívni szerencsétlent, hogy jöjjön fürdetni...én elsüllyednék szégyenemben, ha ezt meg merném engedni magamnak.


Mekkora cseléd vagy.

2021. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
98%

Lehet úgy kiütötte magát, hogy eszméletlenül alszik valamelyik haverjánál.

Lehet összeszedett egy nőt, most annál van. Ki tudja?

Kiderül, vagy nem, ha egyszer hazatér.

Ami biztos, nem semmi, hogy ennyire szarik a családjára.

2021. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem az ő rokonait hívtad?
2021. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
10%
Itt nem az van mondva, tisztelt véres szájú libák, hogy ne vegyen részt a gyerekkel való foglalkozásban! Hanem az , hogy ha csak ez az egy ilyen alkalom volt, hogy nem ért haza 7-re, mert fürdetés van,akkor azért sörözés közben fölösleges hívni. Az olyan mikor ti elmentek 15 percre, s 3 óra múlva jöttök haza. Az sem helyes, hogy a nő a saját rokonait riasztotta. Kik ök? A férj rokonait illett volna. Képzeljük el. Te mint nő nem a megígért időpontban jössz haza. Én a késésed időpontjától az én anyámat s húgomat hívom, hogy csináljanak veled valamit. Véletlenül sem a te rokonaidat.
2021. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
27%
31es: jól idomított lábtörlő és cseléd
2021. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
80%

Tisztelt okos 30-as!

"Tisztelt 29-es, szöveget értelmezni nem tudó, férfiak szószólója! "

Ez rád igaz!! Olvasd el még egyszer!! "19.00kor hívom hogy fürdetni kéne a gyereket merre vagy? Mindjárt megissza a sort és indul max negyed óra. KB 1 óra múlva felhivtam. Ki volt kapcsolva. Apukamat is felhivtam hogy csörgesse már meg és az ocsemet is."

Tehát este 8-kor riasztotta a feleség a saját rokonait!! Nem reggel!! Köszönöm az értelmes , logikus hozzászólásod!!

2021. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!