Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy zárjam le? Szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam le? Szeretőm elhagyott, eléggé megviselt. Több hónap után kezdtünk beszélgetni, de oda jutottam, hogy letiltottam, mert éreztem felkavar ha olvasom őt. Mindennap látom bent az irodában. Laza, nevető, csinos.

Figyelt kérdés

Jár vki el, így kérte csak este 6ig hívjam, hétvégén, csak ha szól. És igen, hívom, mert....

Nem fogok válni.

Mit tegyek?



#sevele #senélküle
2021. dec. 11. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Férj sors.
2021. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Keress masik szeretòt.ne fókuszálj egyre
2021. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretőd rádöbbent, hogy "már nincs köztünk a feleségemmel semmi" / "már folyamatban van a válás" stbstb. mind-mind hazugság és kivágott, mint a macskát végezni a dolgát?


Jól tette. Ne is válj, szenvedj tovább! :)

2021. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Én is szeretőt keresek, de lehet h a prosti jobb választás lenne. Otthon nincs szex, szexmegvonás van már évek óta.
2021. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Semminél ez is jobb, azért valahol örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Pont ma olvastam, hogy a feleségek bizonyos %-ának nincs is szüksége szexre. Főleg ha jicsi is a gyerek. Olyan mintha a gyereknevelés ezt elvenné tőlük. Fáradtak stb .. mi is azok vagyunk...de, hogy évekig nincs kedvük, az elég durva .. inkább megnéznek egy filmet vagy esznek egy sütit. Egyszerűen nem igénylik, nyilván a kivétel erősíti a szabályt.
2021. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szereted még, ezt le kell építeni

ne hívjad, ne keresd, válts munkahelyet

2021. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a döntését. Nyilván nem akar valakire várni, aki úgysem fog elválni. Meg lehet őt is érteni, hogy szeretne egy rendes kapcsolatot, ahol lehet jövőképe is.
2021. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Probáltam lezárni, de bizonytalanná tesz. Ahogy a szemembe néz, ahogy rám nevet. Azt mondta: nincs visszaút, de két nappal később már megint beszéltünk, hívott.

#5

Otthon heti 1 szex, azt is ha én kezdeményezem.

2021. dec. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!