Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? 23/L

Figyelt kérdés

A párom nem valami bátor teremtés, nagyon szeretem és csodálatos minden téren, kivéve ezen.


Nem tökös, remeg és lefagy ha olyan helyzetbe kerül amiben benne van a veszély vagy baleset lehetősége (jégkorcsolya, létrára mászni, fogorvoshoz menni, autót vezetni (pedig tud))


Ezek ilyen kis semmi helyzetek, de én lányhoz képest elég tökös vagyok, igazi veszélyhelyzetekben is.


Három évvel idősebb nálam, jókiállású de az ilyenek annyira kiakasztanak, hogy lehetne erős férfi de inkább összehúzza magát és gyámoltalanul ücsörög.


Tényleg nagyon szeretem, csak fogalmam sincs mit tudok kezdeni ezzel a területtel nála..


Beszéltem vele erről, de csak olyanokat mond hogy most biztos utálom mert ilyen, pedig igyekszem jól kezelni!



2021. dec. 13. 15:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Diktátor nem vagyok, lehetnék de akkor nem szeretném őt igazán,ha átvenném az irányítást úgy ahogy van.


Bölcsen akarom csinálni, nem úgy mint egy akaratos uralkodó hisztérika!


Az egyetlen probléma hogy hosszútávon engem ez eléggé zavarna, hogy mindig az én feladatom megoldani mindent.


Nem kell nekem esni hogy nem vagyok még nő.

Talán elviselni egy egy dolgot ami nem feltétlen tesz boldoggá, és törekedni arra hogy jól kezeljem nem egy felnőtt ember ismérvei??!


A képletben ott van az is hogy nagyon szeretem őt! Minden téren ő kell nekem és nem akarom, hogy ez mint egy szálka egyre keserítsen!


Megoldást próbálok keresni erre és ezért vagyok itt, mert tanácstalan vagyok!

2021. dec. 13. 16:33
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy tanácsodat kérheti.

De neki kell megoldani! Ennyi!

Minden emberben van minimális félelem, de túl kell lépni ezen a teszszetosza viselkedésen! Végül is felnőtt ember!

2021. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
Az irányító TÍPUS nem egy véreskezű diktátort (főleg nem hisztérát) jelent, ha megvan hozzá az intelligenciád, akkor nem is fogsz azzá válni, hanem egy alapbeállítottságot. A hisztit és egyéb vadhajtásokat az ember kinövi -jó esetben - tinikorában, de az alaptermészeted mindig veled fog maradni.
2021. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%
8# Egy irányító nőnek pontosan ilyen csávóra van szüksége, egy igazi anyámasszonykatonájára akit úgy irányíthat mint a bábot azokkal a hülye madzagokkal tudod.
2021. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz veletek, ha egy család lesztek és még értetek sem képes megtenni valamit?

Az lesz kiábrándító!

Szerencsés, hogy ilyen barátnője van!

Más már kidobta volna!

Egyébként tarts ki mellette, mert jó hatással vagy rá ilyen téren.

Próbáld fokozatosan hozzászoktatni a felnőtt döntésekhez, lehet a szülei miatt ilyen.

2021. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%

Én azt gondolom Kérdező, hogy zsák a foltját. :)


Tudod, előfordul olyan, hogy 2 ember, akik nem illenek egymáshoz, egy ideig összejönnek. De pont a sok felmerülő probléma, és kibékíthetetlen ellentét miatt az ilyen kapcsolatok nem maradnak tartósak.


Ha nálad nincs meg ez az érzés, akkor valószínűleg te is ugyanolyan lúzer vagy, mint ő, csak még az önképed is helytelen, mert keménynek hiszed magad.

2021. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
A pasidnak másféllel kezdődik a személyi száma. Soha nem fogja megtalálni a tökeit.
2021. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Remélem megtalálom a módját annak, hogy önállósódjon és legyen tökös ilyen téren.


Segítek neki majd benne, mert megéri nekem, végülis elég szívós vagyok, remélem célravezető lesz.


Köszönöm szépen mindenkinek aki segítő szándékkal válaszolt.

Legyen csodás életetek.

2021. dec. 13. 17:11
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Nem fogod megtalálni.


A változás ugyanis POKOLIAN NEHÉZ.


Ha ő maga nem akar megváltozni, akkor nem is fog. (Csernus Imre elküldte azokat a pácienseket, akik nem maguk miatt akartak változni!) Ahhoz, hogy egy lúzer férfivá váljon, HATALMAS akaraterő kell.


Sajnos nem érted, hogy itt nem rajtad múlnak a dolgok. A te eseted egyébként tipikus példája annak, hogy véletlenül még egy lúzer is találhat csajt - egy időre.


Helló

2021. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

"Segítek neki majd benne, mert megéri nekem, végülis elég szívós vagyok, remélem célravezető lesz."


Látszik, hogy semmit nem tudsz az emberi lélektanról. A párod nem akar megváltozni, ezért durcázik be. Egy normális ember az építő jellegű kritikát szívesen fogadná. Az lesz ennek a vége, hogy konfliktus fog köztetek kialakulni, mert te erőszakoskodni fogsz egy olyan dolgon, amit ő nem akar. Ő egy pótanyát keres, nem egy nőt.


Nem tudsz rajta jelenleg segíteni.


Nagyon butus lány vagy. De majd megtanulod a leckét.

2021. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!