Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? 23/L

Figyelt kérdés

A párom nem valami bátor teremtés, nagyon szeretem és csodálatos minden téren, kivéve ezen.


Nem tökös, remeg és lefagy ha olyan helyzetbe kerül amiben benne van a veszély vagy baleset lehetősége (jégkorcsolya, létrára mászni, fogorvoshoz menni, autót vezetni (pedig tud))


Ezek ilyen kis semmi helyzetek, de én lányhoz képest elég tökös vagyok, igazi veszélyhelyzetekben is.


Három évvel idősebb nálam, jókiállású de az ilyenek annyira kiakasztanak, hogy lehetne erős férfi de inkább összehúzza magát és gyámoltalanul ücsörög.


Tényleg nagyon szeretem, csak fogalmam sincs mit tudok kezdeni ezzel a területtel nála..


Beszéltem vele erről, de csak olyanokat mond hogy most biztos utálom mert ilyen, pedig igyekszem jól kezelni!



2021. dec. 13. 15:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

Off: Szerintem nem a kérdezőt kéne ekézni. Mi bajotok? Hogy leírta, hogy nő és mégis határozott? Ez fáj? Baromi gáz, hogy ismeretlenek így tudnak szidni egy full idegen embert 4-5 mondat alapján. Ha ennyi a napi örömötök, remélem megkaptátok. Szánalmas egy társaság.


On: Kérdező, ha valóban áldozatszerepbe helyezi magát, és el is várja, hogy irányítsd, az borzasztó. A legrosszabb. Hosszútávon ez ki fog idegelni és megváltoztatni a rossz irányba. Nem fogod sem őt, sem magadat szeretni. Sőt, ha ebből kilépsz, más normális ember sem fog elfogadni, mert neki az eddig "tanult" viselkedésed sok lesz. Én azt javaslom, jelezd ezt a problémát sokkal komolyabban, érvekkel is, hogy hapsikámnak miért lenne jobb tököt növeszteni. De én a helyedben sokáig nem húznám.

Őszinte leszek, amelyik férfire nem tisztelettel nézek fel, azt nem is becsülöm, mert nem mutat fel értéket. Így pedig egy időkitöltő, unaloműző stb még lehet. Teljes értékű partnem nem igazán.

2021. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem határozott.


Én voltam együtt határozott nőkkel kétszer is.


Úgy repültem 1,5 hét után, hogy a lábam nem érte a földet.


A határozatt nők nem viselik el a lúzereket.

2021. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%
Szóval ha valaki határozott, nem alakulhatnak ki gyengéd érzelmei? Egy kőszikla, vagy jégtömb? Ő nem szerethet? Jólvan Emese, köszönjük. Nézz utána a Magyar Értelmeő Kéziszótárban, mit jelent a határozott szó.
2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%

Én szívesen megismernélek. Szeretek korizni és kocsit is vezetek (holott én sem akartam megtanulni először egy gyerekkori sérelem miatt), illetve a létra is adott, mert a munkám miatt van, hogy magasban kell dolgoznom. :)

Szívesen beszélgetnék veled kérdező.


28/F

2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23


A Kérdező szó szerint ezt mondta:


"Alapvetően én egy kőkemény irányító típus vagyok..."


Egy szó sem igaz ebből. Egy ilyen nő nem viseli el hosszú távon a lúzereket. Márpedig a Kérdező pasija az. Nem azért mondom, hogy lúzer, mert gyenge jellem. Hanem azért, mert nem is akar változni.


Egy irányító, kőkemény nő még csak nem is reagál a csókákra, vagy ha rendes, akkor finoman koptatja le őket.


Mégegyszer mondom: én voltam együtt kőkemény nőkkel. Az egyiknek a szexuális szokásai is kemények voltak, el is véreztem ott, mert nem tudtam egy olyan nővel bánni.

2021. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%

Egyrészt mindenképpen le kell ülni vele beszélgetni, mert ha ez tényleg ilyen súlyos, ahogy lefested, és nem eltúlzod, akkor ebből neki magának lehetnek problémái, ha egyszer tök egyedül marad, és nem oldja meg helyette senki a dolgokat. Szóval ez olyan dolog, amiben saját maga miatt kellene változnia, nem pedig miattad.

Másrészt meg biztasd. De komolyan. Ne lecseszd azért, amiért szerinted rosszul reagál egy helyzetben, hanem dicsérd meg, ha valamiben kiáll magáért. Most a fogorvosos példánál: ne cseszd le azért, amiért rinyál és fél, de ne is vigasztalgasd, mint egy gyereket, hanem mondd azt, hogy tudod, hogy fél, de tök jó, hogy legyőzi a félelmét, és elintézi. Részben azért hisztizik neked, mert megteheti, mert mindig van, aki megoldja helyette, részben azért, mert nyilván benned bízik. Ha több pozitív visszacsatolást kap, és kevesebb lecseszést és kevesebb ANYÁSKODÁST (ez nagyon fontos, az ilyen embereknél, nőknél és férfiaknál egyaránt ott lehet nagyon csúnyán elvérezni, hogy dédelgető anyaszerepbe kerülsz), akkor lehet, hogy elkezd változni, mert rájön, hogy mindenkinek jobb így.

2021. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!