Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz vs érzelmek?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja az érzelmek fontosabbak.

Nem értem miért baj hogy sokat dolgozok, mert ha házat akarunk venni azt jó lenne minél kevesebb hitelből..de úgy látom barátnőm úgy gondolja hitel igyis úgyis kell hozzá, de nem érdekli mennyit kell felvenni. Én meg azt mondom nem mindegy..így minden plusz munkát elvállalok még ( egyutt élünk de külön kasszán)


2021. dec. 13. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Balansz. Kell a pénz, de nem feltétlenül éri meg a harmincas éveidre full kiégni.
2021. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fontosak az érzelmek, de évek múlva is lehetnek érzelmek. És attól, hogy sokat dolgozol, még ki lehet élni őket. Én exem szuper költekezős volt, és nagyon spórolósnak tartott, közben nekem nagy szenvedés megszerezni azt a kevés pénzt is, és komoly terveim voltak vele hogy előrelépjek az életemben. Ő is azt mondta, a mának is élni kell. Igen, kell, de ha nagy mértékben élünk a mában, akkor később nem lesz jobb a helyzetünk, hiszen nem tettünk plusz erőfeszítéseket, hogy fejlődjünk. Én is úgy nézem, hogy ha most sokat dolgozok, akkor következő évtizedekre sokkal szabad leszek, mint egy átlag ember. Szabadon lehetek együtt így a barátnőmmel is. Nem szabad nőkre hallgatni ilyenekben. Logika vs érzelmek kéne legyen a kérdés címe.
2021. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell választani? Nem túlórával kell megkeresni azt a + pénzt és akkor jut idő egymásra.
2021. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Menekülj, amíg lehet. A barátnőd tipikus esete az olyan típusú nőnek, aki mellett akármit is csinálsz, lesz valami problémája. Ha a pénzt keresed, akkor az lesz a baj, hogy túl sokat dolgozol. Ha vele vagy többet, akkor az lesz a baja, hogy nincs elég pénz. Az ilyen nők egy idő után mindig úgyis lelépnek.
2021. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel külön kasszán vagytok érthető mindkettőtök nézőpontja...
2021. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Példás dolognak tartom, hogy ezért dolgozol. Szerintem azért mondja a párod, mert szeretné, hogy kicsit lazíts néha. Engedj neki, menjetek el valahova együtt néha-néha, aztán ha továbbra sem érzi így jól magát, felhozhatod neki példának milyen jól érezted magad, mikor elmentetek a múltkor ide vagy oda. Ilyen az élet néha adni is kell ahhoz, hogy a másik lássa, hogy a helyzethez képest kapott valamit.
2021. dec. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz házat venni. Legalábbis nem magatoknak. Nem egy kèrdèseid volt erről is, hogy hogy akar közös házat, mikor ő nem tud annyit bele adni, mint te..
2021. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!