Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erdemes kezelni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erdemes kezelni, ha amasik felnel egy halal eset tortenik egy kozeli hozzatartozojaval? Mit erdemes csinalni es nem tudunk egy jo ideig talalkozni

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
biztositsd a tamogatasodrol es arrol, hogy ott vagy neki, ha esetleg beszelni szeretne valakivel vagy vigasztalasra vagyik. de ne legyel tul nyomulos, ilyenkor sokan inkabb egyedul szeretnek lenni, kicsit magukbafordulva. ha nem vagyik tarsasagra, tartsd ezt tiszteletben, de tudasd vele, h ha ugy van, szamithat rad.
2021. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Bár mi házasok voltunk 12 éve, amikor az első közeli haláleset történt - ergo nyilván együtt éltünk -, azért leírom. Igyekeztem visszafogottan kedveskedni a férjemnek. Ha túltolod, az sem jó, ezt sajnos baráti vetéléseknél is megtapasztaltam. Én minden ilyen helyzetben azt csinálom, hogy amikor még nagyon friss, akkor elmondom, hogy ha bármi van, amiben tudok segíteni, vagy ha csak szeretné kiönteni a szívét, akkor itt vagyok, szóljon. Ha nem jelentkezik, kb egy hét után egy óvatos telefon vagy üzenet szokott lenni részemről, ott eldől, nyitott-e már a másik a kommunikációra, vagy még hagyni kell.


A férjemmel kapcsolatban mivel gyerekeink és közös háztartás is van, igyekeztem levenni minden terhet a válláról. Csináltam az ő részét is a házimunkában, igyekeztem a gyerekeket csendesebben lefoglalni, bár ő alapvetően szívesen volt velünk akkor is, mentek sokat játszóterezni, az esti fektetéseket is csinálta, ahogy mindig. Esténként ha igényelte, beszélgettünk, vagy csak öleltük egymást hosszú percekig, alárendeltem magam az igényeinek a kezdeti időszakban. Aztán ahogy jobban lett, szépen lassan visszarázódtunk a hétköznapokba.

2021. dec. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, csak az a probléma, hogy valszeg hónapokig nem nagyon fogunk beszélni élőben, üzenetben meg nem tudom, hogy túl rámenős legyek, vagy hogy azt érezze nem vagyok mellette, tehát nem tudom ezt ilxen szituációban hogyan érdemes kezelni
2021. dec. 14. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Együtt is vagytok vagy ez ismerkedés? Miért esik ki ennyi hónap?
2021. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Együtt vagyok, de én külföldön vagyok
2021. dec. 14. 13:59
 6/6 anonim válasza:

Az én férjem jól leteremtett, hogy fejezzem be a sírás, szedjem össze magam. Ez 2nappal a halál eset után....


Szóval ezt NE csináld!


Minden mást a többiek már megírtak.

2021. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!