Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támad a férfi mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támad a férfi mikor egy egyszerű válaszra kéne felelnie?

Figyelt kérdés
Falhoz állítottam, meg kérdeztem hány nő van még rajtam kívül, persze tagadta. Nem ismerkedik nem szexelt mással mióta mi ismerkedünk. (nem igazán hittem el). Rá kérdeztem mit akarunk egymástól szerintem tisztázzuk le. Támadott. Nekem esett, le hordott mindennek. Mellesleg gyerekes vagyok, idege nincs hozzám, de azért akart beszelni(ezt se értettem), addig nem voltam gyerekes és volt idegzete amíg rá nem kérdeztem. Meg neki áll feljebb és törölt mindenhol és írta, hogy hagyjam békén. Rendben legyen, én tiszteletben tartom (persze gyerekes vagyok). Írtam neki annyit, hogy nem mindenkit tud hülyének nézni és letiltottam. Meg neki al felejebb az egész!! Majdnem egy negyven éves férfit mi motiválja ez a viselkedés? Mire volt jó ez? Várhatom még, hogy talán rá ébred és legalább egy bocsánat kérdéssel meg keres? Ez az egész nagyon roszul esett!
2021. dec. 14. 15:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19 # ismét mondom, normális emberi hangnemben, stílusban kérdeztem rá úgy, hogy melette ültem.onnantol flegmazott és ő támadt nekem.

Ha azt mondkm. Bunkó lettem volna akkor még értem de így nem

2021. dec. 15. 09:57
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Miért támadtad le ha nem is vagytok együtt?
2021. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 dregor ***** válasza:
95%
Ha őszintén megmondom, hogy mást is megdugok és téged is meg akarlak, akkor az úgy rendben lenne? :D
2021. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#20-as: Valószínűleg igen, ilyen telepi stílusban nyonatta, nem az én asszertív módszeremmel... 😁Bár őszintén szólva, ha felcsesznek, én sem kommunikálok szépen.

Szerintem amúgy mindketten telepiek a maguk módján... 😁

2021. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Gyépés
2022. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor örülj hogy megszabadultál tőle.
2022. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!