Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támad a férfi mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támad a férfi mikor egy egyszerű válaszra kéne felelnie?

Figyelt kérdés
Falhoz állítottam, meg kérdeztem hány nő van még rajtam kívül, persze tagadta. Nem ismerkedik nem szexelt mással mióta mi ismerkedünk. (nem igazán hittem el). Rá kérdeztem mit akarunk egymástól szerintem tisztázzuk le. Támadott. Nekem esett, le hordott mindennek. Mellesleg gyerekes vagyok, idege nincs hozzám, de azért akart beszelni(ezt se értettem), addig nem voltam gyerekes és volt idegzete amíg rá nem kérdeztem. Meg neki áll feljebb és törölt mindenhol és írta, hogy hagyjam békén. Rendben legyen, én tiszteletben tartom (persze gyerekes vagyok). Írtam neki annyit, hogy nem mindenkit tud hülyének nézni és letiltottam. Meg neki al felejebb az egész!! Majdnem egy negyven éves férfit mi motiválja ez a viselkedés? Mire volt jó ez? Várhatom még, hogy talán rá ébred és legalább egy bocsánat kérdéssel meg keres? Ez az egész nagyon roszul esett!
2021. dec. 14. 15:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9# először mindenki magából indul ki! :)

2.tul sok a felesleges időd ahogy írod ezek szerint... El kéne menned dolgozni, legalább a frusztraltsagot nem itt vezetne le! :)

Mellesleg nem unatkoznak

2021. dec. 14. 16:16
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Randizunk? Engem letámadhatsz. Bírom...
2021. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
Te miért csaltad meg a pasit?
2021. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok frusztrált csak most már minden nap elborzadom itt az ostoba kérdéseiden és főleg azon hogy ezt minden nap meg kell kérdezned...

Tegnap nem írtak neked elég választ vagy mivan?

Egyenként Nő vagyok! És mint nő a nőnek mondom, hogy szörnyen ostoba vagy és hagyd szegény pasit értelmes nőt találni!!!

9es válaszoló voltam

2021. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Oke legyen

Akkor neked van igazad

Csúnya gonosz pasi jobb is hogy lelépett

Így jobb? Változik valami? Most már nyugodtan alszol?

2021. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

Nőként mondom hogy nagyon gáz vagy.

Az apró jelek még nem bizonyíték. Lehet hogy tényleg nem csinált semmit és ha ártatlan gondolj már bele hogy milyen érzés az ha ártatlanul megvadolnak. Te is felhaborodnal az ő helyében.

Ahhoz is meg van a jogod hogy ne hidj neki hanem inkább az apró jeleknek.

De akkor annyit kellett volna tenned hogy nem állsz bele a vitába hanem kozlod hogy te nem hiszed el, neked erre nincs szükséged és kalap kabát viszlát. Nem még várni hogy bocsánatot kérjen.

Ha tényleg olyan amilyennek gondolod és mondod akkor azért nem fog, ha meg nem olyan akkor azért.

2021. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Az apró jelek nem egyenlőek a bizonyítekokkal. Letámadtad, meggyanúsítottad. Ezek után szerintem hagyd békén, a köv csávóddal meg bánj rendesen.
2021. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez az írástudatlan boszorkány, aki rendszeresen irkál a rovatba. :)

Könnyű felismerni a borzasztó helyesírásáról.


Ezt a kérdést is ő írta ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Nem százas. Agresszív, írástudatlan, buta, naív. Nincs negatív jelző, amivel ne rendelkezne. :D

2021. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, hogyan kérdezel.

Úgy is felteheted a kérdést, hogy : Bélám, én az utóbbi időben rosszul érzem magam, mert bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban.Kérkek,ha van rá okom, akkor tisztázzuk, ha nincs, azt is! Ha így kommunikáltál volna, még együtt lehetnétek.

Valószínűleg te kész tények elé állítottad. Ez senkinek sem esik jól. Persze mivel nem ismerjük, akár vaj is lehetett a füle mögött, de ha támadsz, erre sajnos sosem derül fény. Finoman, okosan kellett volna ezt kivitelezni. Már teljesen mindegy mondjuk, nem hiszem, hogy valaha hallasz felőle.

2021. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

#19 A stílusa alapján a "falhoz állítottam" így zajlott:


"Á rákegyekiábeled félrekurelsz tá retkes, te gyászjelentés hol vannak a luvnyák ádd elő őket, kiváglak tégedet"

2021. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!