Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki olyat mond neked,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki olyat mond neked, akivel együtt vagy már egy ideje, hogy nagyon közel állsz már ahhoz, hogy megszeressen, azon te kiakadnál vagy mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha együtt vagyok egy ideje, akkor alap, hogy már szeret és nemcsak kezd megszeretni.
2021. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
egyutt vagyok mar egy ideje? akkor mar meg kellett volna szeretnie, nem? vagy nekem csak szexre kell? vagy mi? igy kontextus nelkul nem lehet ezt ertelmezni.
2021. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Azért azt illik megérteni, hogy nem vagyunk egyformák! Én pár héten belül képes vagyok atom szerelmes lenni, ahogy ez a jelenlegi barátomnál is megtörtént velem, míg másoknak ehhez több időre van szükségük . Az sem meglepő, ha valaki három-négy hónap alatt jut el arra a szintre, hogy kezdjen benne kialakulni a szerelem. Kinek milyen a tempója.

Egyébként én ennek örülnék és értékelném.

2021. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az, hogy megszeretek valakit ès beleszeretek valakibe teljesen màs. Az elsőnèl az ember szemèlyèt szetetem, ami nèlkül bele sem megyek komoly kapcsolatba.
2021. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!