Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve együtt vagyunk.

Én 18 vagyok, ő 19 és mindketten szüzek.

Mikor még csak egy hónapja voltunk együtt, már akkor voltak köztünk szexuális dolgok…

Minden nagyon jól is megy/ment a kapcsolatunkban. Heti 6x találkozunk, sok programra megyünk, mindig tudunk beszélgeti akármiről, és a petting se marad el.

De a szexet ha felhozom, mindig furán reagál rá.

Tavasz óta ígérgeti, nyáron számtalan alkalom lehetett volna az elsőre, de mindig elhalasztotta. Persze meg is értettem, de azóta 1 éve már együtt vagyunk, most is csak ígérget, de ha szó kerül rá egyből tereli is a témát.

Én viszont nagyon szeretem, és szeretném, ha a kapcsolatunk eljutna idáig.

Beszélgessek el vele? Félek, hogy nem szeret eléggé, és nem biztos a kapcsolatunkban. Hogyan tudnám illedelmesen megmondani, hogy én már szeretném ezt?

Persze, ha megmondja, hogy ő nem áll még készen, akkor várok. De nem mondott semmit még, csak tereli a témát.



2021. dec. 14. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

:D Hidd el nem az az oka, hogy nem szeret eléggé. Talán beszélgess el vele, hogy miért nem szeretné, mert ez egy furcsa dolog. Lehet, hogy valami lelki vagy testi baja van. De ezt csak ő tudhatja.


De most komolyan, ha nem szeretne, akkor valószínűleg nem lenne már veled.

2021. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Savlekotő ***** válasza:
88%
Meleg lehet,vmi szexuális traumája van,túl kicsi,vallásos. Kérdezd meg. Előbb utóbb vki mással fogsz kikötni az ágyban ha töketlenkedik..
2021. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, hogy ki a no meg ki a ferfi, de valami nagyon nem egeszsegesen mukodik nalatok. Ertem en, hogy szuz, varni akar, legyen akar fel ev is, de egy evnel mar nagyon bizarr. Foleg, hogy amugy nem 15-16 evesekrol beszelunk, hanem felnottekrol.
2021. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok én (lány), és 19 a barátom
2021. dec. 14. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nos, hiaba pontoztatok le, akkor sem egeszseges, hogy egy 19 eves srac (aki meg sosem dugta punciba a farkat) ne akarja a fiatal, szep baratnojevel szerelmeskedni, foleg egy evig. Valami van. Valoszinuleg valami trauma, ha pettingnel felall a farka, akkor nem szervi gond.
2021. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Csak az lehet hogy az igazival szeretné elveszíteni és téged nem tart az igazinak. Más ötletem nincs, ez fura.. :o
2021. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5, nem szervi gondja van, felállt mindig pettingnél, első 1-2 alkalomnál még februárban annyira félt, hogy az sem ment szegénynek :D

De ez már régen nem probléma.

#6

Nem tudom, én őt tartom az igazinak, évek óta ismerjük egymást, nála aranyosabb embert még nem láttam, remélem ő is így gondolja ezt kölcsönösen…

Mindig mondja, hogy megszeretné kérni a kezemet, tehát a szándékai gondolom komolyak, de ez így csak pettingel elég viccesen hangzik :D

(egyébként egyáltalán nem vallásos)

2021. dec. 14. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

hát nem is tudom miért, ennyi idő alatt fel kellett volna oldódnia.

hát a helyében felakasztanám magam, hogy így hagynám eluszni a lehetőséget...

2021. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezt mi nem tudhatjuk. Beszélgessetek. Ne erőltesd rá a szexet. És ne is az legyen hogy pettingeltek és ott kezdesz el vele erről diskurálni. Nyugodt körülmények között kérdezd meg mi az oka. Akkor legalább tudnád.

De egyébként szerintem lehet valami traumája v rossz beidegződése mert valóban nem normális hogy egy 19 éves srác ne akarjon szexelni a barátnőjével.

2021. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy jobban szereti azt, amit most csináltok, mint ami jönne.
2021. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!