Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondanom az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom az egyik legjobb barátnőmnek, hogy kikezdett velem a pasija?

Figyelt kérdés

Elég kusza lesz a történet. A barátnőmet hívjuk mondjuk Gizinek, a pasiját meg Józsinak.

Józsival én jártam pár hónapig régen, aztán szakítottunk mert nem voltam szerelmes. Szakításunk után még sokáig maradt köztünk szexkapcsolat. Aztán mikor az is megszűnt, barátok maradtunk.

Neki lett egy új barátnője a Gizi, együtt voltak egy koncerten ahol én is találkoztam velük, nagyon sokat beszélgettünk, azóta Gizi az egyik legjobb barátnőm lett. Tehát én a Józsi által ismertem meg.


Viszont egyik nap csak úgy a semmiből rám írt a Józsi, hogy nagyon hiányzik ahogy én szájjal csinálom neki, a Gizi nem jól csinálja, találkozzunk már valahol. Nagyon kiosztottam hogy mit képzel, tisztelje a Gizit mert egy rendes lány. Már itt is dilemmában voltam, de féltettem a barátságomat Gizivel így nem mondtam el neki.

Meg azért mégiscsak a Józsival volt egy bensőséges kapcsolatunk régen, úgy gondoltam jó megoldás lesz ha kussolok.


Most viszont a Gizi nagyon kifakadt nekem mint egyik legjobb barátnőjének, hogy az egyik ismerőse beköpte a Józsit, hogy kikezdett vele. Próbáltam vígasztalni nagyon kivolt, nagyon szerelmes, de közben meg egy sz.r embernek tartom magam, undorító barátnak. Mert a Gizi meg akarja bocsájtani ezt Józsinak pedig ha tudná hogy velem is akart ezt-azt.

Abból meg már volt kisebb konfliktus hogy a Józsi elszólta magát egy hármas találkozásnál hogy csinos vagyok, tehát ha kiderülne szerintem féltékeny lenne rám a Gizi, mert hát tudjuk milyenek néha a lánybarátok...


Borzalmasan érzem magam, nagyon furcsa ez a háromszög, mostmár hallgassak? Vagy mit csináljak, mi a helyes? Én a barátnőmnek akarok jót, de úgy, hogy a barátságunk ne menjen tönkre.


Ti elmondanátok a barátnőtöknek?

(Nyilván tudom, hogy az a helyes ha igen, de ŐSZINTÉN, megéri kockáztatni? Őszintén...)


2021. dec. 15. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont egyik nap csak úgy a semmiből rám írt a Józsi, hogy nagyon hiányzik ahogy én szájjal csinálom neki, a Gizi nem jól csinálja"


Üzenetet Gizinek megmutatni

Gizivel elmenni inni egyet

Gizi dobja ki ezt a s*gfej pasit, mert őt se szereti

Gizi sírja ki magát a válladon, ne erőltesse ezt a kapcsolatot, te meg ne védd Józsit, se Gizi érzelmeit, jobb ezen átesni hamar, semmint még évekig az időt pazarolni ilyen léhűtő alakra... Később majd megköszöni.

2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és elfelejtettem, hogy Józsi nem a barátod, csak a lukat látja benned, megvezet, ahogy megvezeti Gizit és anno téged is. Szóval Józsit te is kukázd.
2021. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Kicsi a falu ,mindenki kavar meg baràtkozik mindenkivel 😁


Gyere össze te a csajjal , majd dobjatok egymàst mert Józsi jobban szopik 😆

2021. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a legjobb barátnőmnek a (mostmár) exével egyszer összefutottunk egy kocsmában egy születésnapi bulin, a barátnőm a szüleinél volt vidéken.

az exe hajnalban a semmiből ráfogott a seggemre, majd miután felpofoztam és kiosztottam azonnal megírtam a legjobb barátnőmnek, hogy mi történt és hogy ne haragudjon rám.

kb onnantól kezdve vagyunk legjobb barátnők, iszonyatosan megerősítette a bizalmat kettőnk között.


szóval én elmondanám azonnal.

2021. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám.
2021. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. dec. 15. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-est nagyon adom. Józsi repüljön, te meg vigasztald Gizit. Ha ő emiatt rád fog megorrolni, akkor nagyon ostoba és meg is érdemli, hogy egy ilyen görénnyel van. Te semmiben nem vagy hibás, ezt tudd.
2021. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“mit képzel, tisztelje a Gizit mert egy rendes lány. ”


És hogy téged nem tisztel, az nem tűnik fel? Csak úgy közli veled, mert ingyen kvának tart?!


Miféle “barátokat” gyűjtesz te magad köré?

Gizi előbb-utóbb mindent megtud, el fogod veszíteni. A haverod meg egy tetű.

Neked meg vajmi kevés az önbecsülésed.

2021. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!