Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedve hozzám és nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedve hozzám és nem szeret?

Figyelt kérdés

Megkértem barátomat, hogy egyik nap vigyen el a szomszéd városba (15km) mert ügyeket kell intéznem és nem megy úgy buszom, 1 órát kellene várnom a hidegben. Erre azt mondja nincs kedve hozzá, ha beszéltem hozzá a telefonban fújtatott és flegmázott.

Nem szeret?


2021. dec. 15. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy f+sz
2021. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Na jó lépjünk kicsit hátrébb. Ha ez már az 500 + 1 kérdésed és nem viszonzod mondjuk szeretettel akkor okkal lehet flegma.


Ha nagyon rosszkor hivtad akkor is bocsánatos lehet.


Vele beszéld meg és ne itt a feminista trollokat etesd.

2021. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkabb azt mondanam, ekkora tahonak a szeretetebol nem kernek. Ebben semmi koszonet.
2021. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

"Nem szeret?"


Te normális vagy?

2021. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőm 18 perc sétára van a munkahelyétől, én a meló nagy részét home office-ban töltöm. Mégis minden reggel felkelek 6kor vele, míg ő készülődik, én megcsinálom a kávét és a reggelit, aztán beviszem a melóhelyére és fél órával hamarabb elkezdem a melót. Arról nem is beszélve, hogy bármi van, felajánlom, hogy elviszem/menjünk együtt, addig is együtt vagyunk, beszélgetünl, élvezzük egymás tásaságát. De hát nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem igaza van.
2021. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom #5 és még büszke is vagy erre? Szánalom.

Igaza van a srácnak, valószínűleg te nem nyújtasz elég szeretetet. Meg tudom érteni.

2021. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os, 8-as,

Valóban, nem gondoltam bele, ha csak ennyit írok, abba azt láttok bele, amit csak akartok. Kicsit részletezve:

Nekem nyugis melóm van, a home officekor meg még az utazást is megspórolom. Barátnőm orvos, 24 órás ügyelete is van sok, havi 240 órát dolgozik, a legtöbbször borzasztó körülmények között. Főleg mostanában ugye. Kivan fizikailag, de lelkileg talán még jobban. Neki reggel kell idő míg magához tér, én azonnal felkelek, alapból korán kelő típus vagyok. Mai napig rendszeresen mondja, hogy aludjak, bemegy ő magától. Én meg mondom neki, hogy úgyis felkelek, amikor ő kel, nem visszaaludni próbálok egy órára, meg fetrengek egy órát, hanem akkor készülök vele, reggelizek vele (zabpehelyre tejet önteni, meg odarakni egy kotyogóst, nagy kaland..), és ha tél van vagy szar idő, akkor nem biciklizik, hanem beviszem kocsival. Vagy ha vásárolni akar valamit, vagy dokihoz megy, elviszem, én is szétnézek meg addig elintézem az én dolgaimat is pl.

De semmi sem elvárt, sőt, mindig mondja, hogy elintézi ő, de jól esik neki, ha megyek vele. Persze sokszor nem úgy jön ki a lépés, megy ő egyedül is. Nem vagyunk ilyen egymáshoz nőtt pár.

De ez a támogatás megvan más téren is, meg felőle is. Igen, csinál dolgokat, amikhez nekem nincs türelmem/energiám stb. Támogatjuk egymást, testileg, lelkileg, szellemileg. Vannak emberek, akik meghallanak ezek közül egy dolgot, és rögtön azt mondják, "csicska vagy". De nem ismernek minket, a kapcsolatunk jellegét, és valószínűleg nem tapasztaltak kölcsönös szereteten tiszteleten, megbecsülésen és támogatáson alapulú kapcsolatot. Úgyhogy egymás szánnivaló csicskái vagyunk, de értelmes embereknél egymás társai, akire számíthat a másik minden helyzetben.

5ös voltam

2021. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
ugyan kedves utolsó, ezekre a szerencsecsomagokra ne is figyelj! nőt az anyjukon kívül csak a tv-ben láttak, fogalmuk nincs arról, hogyan kellene normális kapcsolatot működtetni, csak hergelik mindig magukat/egymást meg olvasság a férfihangot:D nagyon szerencsés a barátnőd (meg te is gondolom, mert írtad, hogy kölcsönösen támogatjátok egymást), de itt 90%-ban megkeseredett, irigy, unatkozó emberek írnak, nekik hiába próbálsz bármit is megmagyarázni. neked meg külön tiszteletem, hogy az ilyen ostoba, primitív beszólások nem hatnak meg, mert neked nem kell bizonygatnod a férfiasságod, meg az önbizalmadat turbózni.
2021. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Az érem másik oldalát is meg kellene vizsgálni. Meg szoktad neki köszönni és te is szoktál a kedvére tenni?
2021. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!