Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akik itt tanácsot osztoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik itt tanácsot osztogatnak, mind boldog és tartalmas párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Nem. De lehet hogy olyan szitut már átéltek amire a kérdés vonatkozik.
2021. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de attól még tudok releváns tanácsot adni. Amit nem kell megfogadni ha a kérdező számára nem releváns.
2021. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

per pillanat igen, de nyilvan nem mindig volt ez igy. pl 1 eve tok mas volt a helyzet.


de nem ertem, hogy fugg ossze a ketto. attol meg adhat valaki jo tanacsot, hogy epp nincs kapcsolatban. meg egy olyan is beszelhet baromsagokat, akinek epp van parja.

2021. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Én szerencsére igen. Viszont voltak nehezebb időszakaim is, negatív tapasztalatokkal. Amiket visszanézve átértékel az ember, mégis mi miért történhetett. Ezeket érdemes szerintem megosztani olyannal, aki épp abban a cipőben jár, hisz azért kérdez itt.
2021. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
8 éven keresztül szívtam. Most végre boldog vagyok, szerintem kijárt már.
2021. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Képzeld magad egy szituációba. Étteremben vagy, rendeltél kaját.


Kihozzák - szénné van égetve, kiló só rászórva. Te nyilván kritikával illeted. Jön ki a szakács...


"Elnézést, séf úr, de ez az étel nagyon nem sikerült jól, szénné van égetve és extrém sós is"

"Hmmm... Maga tahán szakács, mösziö?"

"Nem"

"Hát akkoh? Ha ön nem szakács, akkor a véleménye nem számít, ez így jó"

"De kérem, ez az büdös és még ehetetlen is!"

"Az nem számít. Maga ehhez nem éht, maga nem szakács, ehgo nem tudja jóh megítéhni"



Nem kell szakácsnak lenni, hogy kritikát fogalmazzunk meg egy rosszul - vagy épp jól - sikerült ételről. A nagyon erősen szakmai dolgokat leszámítva - ez mindennel így van. Egy laikus is láthatja némelyik kérdésből, hogy ott elnyomó kapcsolat van, kihasználás, lehúzás, bántás, manipuláció vagy egyebek.

2021. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Pl. pont ebben a rovatban NEVÉVEL ELLENTÉTBEN rengeteg olyan kérdést tesznek föl, hogy "randi után nem keres", meg hasonlók. Szóval nem azt, hogy "10 év házasság után ez vagy az a gond közöttünk". Ebben pedig egy átlagos, jó vagy rossz házasságban élő vagy elvált embernek van tapasztalata fiatal korából. Tehát jogos, ha tanácsot mer adni. Akkor is, ha elvált, akkor is, ha rossz házasságban él.
2021. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
akik azt mondják, hogy ne egyél kutyaszart, azok már mind megkóstolták?
2021. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
20 éve élek a férjemmel. Az én megítélésem szerint boldog és tartalmas is, igen.
2021. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően igen, de mondjuk tanácsot adni leginkább a múltbeli, rossz kapcsolataim alapján tudok. Én már tudom utólag, hogy mit csesztünk el, ezáltal tudok tippet adni másnak, hogy mit ne tegyen.
2021. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!