Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire érdemes valóban őszintének lenni?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint van erről egy saját véleményem, hogy csak mértékkel és addig amíg a kapcsolat ezzel nem romlik, nem rombolja. De ezt , mint férfi folyamatosan azt tapasztalom, hogy a nők úgy érzik mindent el kell mondaniuk akkor is, ha ezzel a kapcsolat bomlásához vezet. Teszem azt érzelmi megcsalást. Mi értelme elmondani, ha nem lesz testiség belőle, vagy konkrét megcsalás. Csak bogarat ültetnek a partnerük fülébe és jön a konfliktus, meg a bizalmatlanság, csalódás. Miért nem látják a határokat azok , akik ilyen őszinteség fanatikusak?

2021. dec. 18. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát ömmm… az érzelmi megcsalás is megcsalás, és az a jó ha elmondja szerintem. Hiszen meg tudnátok beszélni - feltéve ha nem te lennél a pasija :D RIP kérdező csaja
2021. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Én azt sem értem, ha a csajom idegen farkan lovagol, az miért megcsalás? Csak egy bőr karó. Ennyi erővel féltékeny lehetnék egy műpéniszre is.
2021. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nőkhöz nincs értelme, ők sem őszinték, általában még magukhoz sem. Jó példa erre ez az oldal.

Férfiaknak meg változó. Ha az egójukat sérti, nem éri meg.

2021. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintének azért érdemes lenni, mert minden, a párkapcsolatot érintő dolgot meg kell tu dni beszélni.

Őszinteség alatt nem azt értem ám, hogy az egyik félben megszületik egyfajta rossz érzés valamivel kapcsolatban, amit a másik tett, aztán ezt a rossz érzést gondosan érleli magában, kiegészíti mindenféle rémes gondolatokkal amelyeket igazságként beállítva az egész környezetét tájékoztatva, kétségbeesetten előadja a problémát. Miután az egész környezet kellőképpen elszörnyedt az előadottakon amelyek vélt gondolatokkal ki lettek színezve, az illető ezen támogató vélemények által felbátorodva, kétségbeesetten tájékoztatja párját, hozzátéve a környezet azon véleményét, melyeket ő jónak lát, valamint azt is, hogy "miket mondtak, hogy mennyire nem tűrnék el az ilyesmit".

Ha valami zavarja bármelyik felet, valami rossz érzés van, azt kettesben kell megbeszélni.

2021. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretem , ha őszinték hozzám és én is az vagyok. De azért szerintem érdemes kellőképpen odafigyelve kezelni ezt a szót, maradni a realitás talaján. Ha az őszinteség eredménye csak rombolás lehet, ahelyet, hogy magában tartaná és normális kapcsolat folytatodna tovább, akkor értelmetlen elmondani, hacsak nem kiderülne, vagy bűntudata van az illetőnek. Igazából sokszor át kell gondolni, hogy most felesleges fájdalmat fog e okozni vagy nem. Pl. teljesen felesleges elmondani a párjának, hogy tetszik neki valaki és flörtölt neki, ha tudja, hogy nem lesz kihatással a párkapcsolatára, mert csak egy szikra volt. De az ilyen őszinteségek csak felesleges bizalmatlanságot szűlnek.

Vagy rosszul látom én gondolom máshogy?

2021. dec. 18. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha ez kalkuláció kérdése, akkor az nem párkapcsolat
2021. dec. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csakis az őszintétlenség eredménye lehet a rombolás.

Ha van egy titkom, amit magamban tartok a társam előtt, elhidegít tőle.

Persze vannak olyan emberek, akik elvannak egymás mellett évekig, évtízedekig, csak épp legyen valaki. Azoknak biztos nem számít.

2021. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!