Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban hisztis lennek?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg sokszor, eleg sok minden zavar a kapcsolatomban. Nekem kell folyton alkalmazkodni, nincsenek figyelembe veve az igenyeim… Mostanaban annyira hisztis vagyok emiatt hogy teljesen el is ment a kedvem a baratomtol es elgondolkodtam a szakitason. Felhoztam neki hogy engem sok minden zavar es kiakadt h mar megint hisztizek meg minden heten hallgatnia kell, ami jogos, de ezt nem ugy kene megoldani h ne erezzem magam szarul mellette? Tenyleg megerhetett a szakitas?

2021. okt. 20. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg. Hisztibajnok.
2021. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért az ne legyen már hisztinek minősitve ha az egyik fél a vélt hiányosságait sokadjára is szóvá teszi. Legalább ezek valós sérelmek, kézzelfoghatóak. Hiszti az az ha egyértelműen vmi mondvacsinált fszság csak azért h nehogy nyugalom legyen.
2021. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
A hiszti jelzi azt, hogy neked nem jó, de tehetetlennek érzed magad az ügyben. Aki nem törődik a panaszaiddal, és nem segít, arra kár időt pazarolnod.
2021. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy hisztis. "Hisztinek" azt szokták sokszor nevezni, amikor nem csendben ugrálsz, ahogy fütyülnek.

Viszont tényleg ne hisztis hangnemben nyilvánulj meg, hanem teljesen nyugodt hangon, tényszerűen közöld, hogy te ezt és ezt fogod tenni, vagy ezt és ezt nem fogod tenni. És akkor utána így is cselekedj. Ha az ilyen esetek száma túl megy a tűréshatártodon és nem tudod megbeszélni úgy, hogy a másik fél nyitott rá, akkor szakítás.

2021. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az info. Igy nem tudunk objektív tanácsot adni.
2021. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanaban annyira hisztis vagyok emiatt hogy teljesen el is ment a kedvem a baratomtol es elgondolkodtam a szakitason."


5-ös vagyok csak ez az egy mondat amit kiemelnék.


Az szép hogy van önkritikád, de az azert tobb mindent elmond hogy azt irtad elment a kedved a párodtól ez a legindokoltabb mondatrész hogy ez nem is igazán szerelem. A szerelem nem ilyen.


De mivel nem tudjuk mik azok a reakciok, előzmények, következmények így ne várj objektív választ vagy tanácsot mert kevés az info.

2021. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, két verzió van.Hogy eldöntsd rád melyik vonatkozik, ahhoz magaddal kell őszintének lenned.


Az egyik verzió, hogy tényleg a pároddal, a kapcsolattal van a problémád, amivel ő nem foglalkozik.Ez esetben nem te vagy hisztis, ő az, aki nem partner a problémák megoldásában.


A másik verzió, hogy a kapcsolaton kívül van valami gond az életedben, esetleg saját magaddal van valami bajod.Ezt a frusztrációt pedig úgy éled ki, hogy minden apróságért cseszegeted azt, aki épp a legszorosabb viszonyban van veled, tehát a párodat.Ez esetben a párodnak van igaza.Hogy valójában mi a helyzet, azt neked kell tudni.

2021. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztizni kell, ha vmi bajod van, hanem ertelmesen elmondani. Ennyi. Baromira nem mindegy, milyen modon kommunikalsz. Amig hisztizel, addig a baratod csak annyit fog erted tenni, ami ahhoz eleg, hogy ne idegesitsd.
2021. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha a ,, hisztinek" van esszeru logikus alapja,akkor az nrm hiszti.

Ha semmibe vagy veve meg hülyének meg szep h nem tetszik es nem elegszel meg azzal h valakinek a kutyaja legyél. Ha valami jogos akkot jogos, nem kell eltussolni.

2021. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Annak aki tobb infora vagyik

A baratom nagyszeru mint ember, de csapnivalo mint “szereto”. Elfelejti a szulinapokat, neha iszonyat mod leteremt, igazsagtalan. Viszont cserebe megbizhato, eltokelt es rengeteget tudok tole tanulni. Ezzel igy nem js lenne semmi bajom, de mostanaban elmentunk olyan iranyba h a lepattano hetvegeket kapom meg (amikor nincs programja jonne), meg nekem is beszervezi oket kollegaival, barataival, csaladjaval legyunk. Magaban ez sem olyan veszes (mondjuk az egesz heten porges masra sem vagyom mint hetvegente egy kis nyugalomra), valamint nem szol h h alakulnak a tervei. Es ez kezdett zavarni

2021. okt. 20. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!