Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rászólsz ezekért a párodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászólsz ezekért a párodra?

Figyelt kérdés

Évszaknak megfelelő kabátot hordjon,borotválkozzon már végre meg,kérjen időpontot a fordászhoz,kapcsolja be a biztonsági övet,vigyen magával esernyőt ha esik.


Esetek többségében csakazért sem csinálja meg és ezen összeveszünk. Olyan mintha egy gyerekkel veszekednék pedig 30 éves felnőtt emberről van szó.

Én tolom túl??

25/N


2021. dec. 19. 16:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Igen, felnőtt ember és ha szeretnéd hogy úgy is viselkedjen, ne anyáskodj felette mert nagyon frusztráló lehet.
2021. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólok ra :)

Vigyázz magadra azt szoktam mondani de ilyeneket h vegyél sapkát nem 😁

2021. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam rászólni ilyesmikért. Az ő dolga. Ha meg akar ázni ázzon. Bár eddig elég értelmes párjaim voltak maguktól is fel érték ésszel hogy öltözzenek fel vagy vigyenek esernyőt meg stb.
2021. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Van, amiért szólnék, pl. biztonsági öv, de mivel a páromnak több esze van egy marék molylepkénél, ezért nem kell szólni miatta.

A borotválkozásért meg fodrászért szoktam szólni, néha hajlamos ellustulni meg sunnyogni a dolgot. Ez van, ő ilyen, de nem csinál belőle büszkeségi kérdést, mert szeretné, ha tetszene nekem, és tudja, hogy a csövesszakáll nem az.

Ha olvastam, hogy mára esőt mondanak, de ő nem, akkor felhívom rá a figyelmét, de hogy ténylegesen visz-e magával, azt ráhagyom. Jogában áll hülyének lenni és megázni, ugyanez igaz bárminemű ruhára. Nem vagyok az anyja, hogy ilyen marhaságok miatt csesztessem.

2021. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én sem akarom csesztetni,csak mikor egy hónapja könyörgök,hogy vegye le a tavaszi kabátot és eljön a december is,akkor már elpukkan az agyam.


Buszos kiránduláson elmondják,hogy kössük be az övet vagy baj esetén nem vállalja a felelősséget senki (emeletes busz felső szint legelső ülés,telibe ablak). Erre csakazért sem kapcsolja be. /családban nagyon csúnya baleset volt idén,ezért extrán parás azóta mindenki/


Esős témánál direkt felhívom,hogy hagytam itthon neki esernyőt,ha véletlen elindult már lépjen vissza érte,de nem.


Most ez csak pár példa,de én tényleg soha nem akarok rosszat, nem értem miért de mintha szándékosan ellentmondana mindenre. Ő meg úgy érzi folyamatosan kötekedek. De ha nem szólok rá képes teljesen leszarni ezeket a dolgokat.

2021. dec. 19. 17:03
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá, és szólj csak az igazán fontos dolgok miatt, pl. biztonsági öv. Az tényleg élet-halál kérdése lehet.

A többivel hagyd békén, én is agybajt kapnék, ha folyton mondogatná a párom, hogy mit vegyek fel. Majd ha fázom, lecserélem a kabátomat, meg majd ha vissza akarok menni az esernyőért, akkor visszamegyek, ha nem, akkor megszívom és megázok. Nem vagy az anyja, mégis úgy viselkedsz. Így meg ne csodálkozz, hogy úgy viselkedik vissza, mint a kamasz gyereked lenne.

2021. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsagi overt szolnek, a tobbi nem az en dolgom, felolem strandpapucsban es jarkalhat decemberben, ha neki ugy kenyelmes.

A borotvalkozasra neha rakerdezek, meg a fodraszra, hogy mikor tervezi, amugy rendben tartja magat, csak neha van az evben 1-2 alkalom, amikor annyira elhuzza, hogy mar inkabb rakerdezek.

2021. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan mintha egy gyerekkel veszekednék pedig 30 éves felnőtt emberről van szó"


Te kényszeríted gyerek szerepbe azzal, hogy minden áron az anyja akarsz lenni. Előtted is túlélt valahogy, nem? Én nő vagyok, de nekem 2-3 ilyen vergődés, mint amit leírtál, elég lenne ahhoz, hogy elhajtsalak a bús p.csába.

2021. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem akarok rosszat"


A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.


Ha Te úgy viselkedsz, mintha az anyja lennél és nem úgy, mintha a párja, akkor ő szerepbe kényszeríted és úgy fog viselkedni, mintha a gyereked lenne, és nem úgy, mintha a párod.


Ha ellent mond Neked, akkor is gyerekesen viselkedik, (bár felnőttesebb amúgy belegondolva, hogy saját véleménye van és harcol érte) és ha engedelmeskedik Neked, akkor is gyerekesen és Te akkor is az anyukája leszel a szerepben.


Itt Te helyezkedsz anya szerepbe, és ezzel őt gyerek szerepbe kényszeríted.

A párodnak nem mondhatod meg, hogy mit csináljon. Max elmondhatod, hogy mit szeretnél, aztán ő dönthet.

Te is dönthetsz úgy, hogy szakítasz vele, ha nem tudod elviselni, hogy be köti be az övet.


mindegy.

Amúgy a tavaszi kabátos téma kb vicc kategória. Ismerek olyat, aki az decemberig rövidnadrágban járt. Olyat is, aki az egész telet kabát nélkül egy Pulóverbe nyomta végig.

Értem, hogy egy anyuka akkor fázik, amikor a gyerekén nincsen sapka és sál, de remélem látod, hogy ez nálad is igaz, csak a pároddal. Ami ijesztő és semmiképpen NEM NORMÁLIS. legalábbis, ha egy egészséges partneri viszonyt akarsz építeni és nem pedig anyáskodni felette életed végéig és őt leredukálni gyerekké.


Aztán évek múlva majd panaszkodhatsz, hogy egésznap csak fekszik a pasim és úgy viselkedik, mint egy gyerek.

2021. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb dolgokert szólok csak
2021. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!