Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy nem lenne jó a kapcsolat, de mégis vágytatok rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem, randiztunk párszor, csók is volt és gyönyörű, tényleg álom nő. Viszont úgy érzem, nem vagyok hozzá elég jó. Anno mikor csak beszélgettünk volt róla szó hogy neki fontos hogy sportos legyen az illető, szeressen utazni, legyen ház, kocsi, egziztencia. Namost nekem semmi nincs meg ebből :D Sőt úgy is érzem, hogy annyira okos sem vagyok, mint ő, sőt. (Persze nem vagyok hülye, de ő Dr, tanít is, mellette tanul is stb.) És talán ez zavar legjoban, meg hogy tényleg mindenben jobb nálam. Ráadásul ő gyönyörű, én talán közepes se. Őszintén szólva azt sem tudom mit talált bennem amiért egyáltalán eddig eljutottunk. Voltatok már ilyen helyzetben? Félek ha összejönnénk csak lehúznám minden szinten.
2021. dec. 21. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, aztán kiderült, hogy a nőnek nem úgy számított az egzisztencia, ahogy gondoltam, hanem inkább olyan férfira vágyott, akiben látja azt, hogy el akarja érni ezeket és tesz is ennek érdekében.


Tehát nem biztos, hogy kocsit, házat, "dőlalé"-t akar tőled azonnal, hanem látni, hogy ambiciózus, életképes férfi vagy.


Gondolom nem kamuztál be neki mindent. Ha ennek ellenére folytatja az ismerkedést, ne bizonytalanodj el.

2021. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!