Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konfliktus a párom és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konfliktus a párom és az egyik barátom között. Hogyan nyugtassam meg a párom, hogy ne legyen nagyobb probléma? (hosszú történet)

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú haverom, volt osztálytársam volt első osztálytól 12. osztályig, és egyetemen is egy szakon tanultunk. Összejött egy csajjal, aki valamiért utált engem, és ezt hangoztatta és, és mivel a fiú haverom hát nem a legtökösebb, ezért elkezdett velem csúnyán viselkedni, nem köszönni nekem a folyosón, illetve hallottam pletykaszinten, hogy valótlan dolgokat terjeszt rólam a hátam mögött. Illetve 2 alkalommal részegen nagyon durván be is szóltak nekem a barátnőjével, és megaláztak, illetve a páromat le lúzerezték (ezt azóta sem mondtam el neki)


Ez bár zavarta a páromat, de kértem, hogy hagyjuk rájuk, oké rájuk is hagyta.


Viszont a csaj kidobta a haveromat, akinek az első dolga volt, hogy visszajött a társaságunkba, és mintha mi sem történt volna, onnan folytattuk, mivel régebb óta ismertem, ezért nem foglalkoztam vele, és elnézte a dolgot, ellenben a párom nagyon kétszínűnek tartotta a srácot ez miatt.


Itt érkeztünk el a múlt hét péntekhez, elmentünk közösen beültünk egy kocsmába, és ott volt a párom is, illetve később csatlakozott hozzánk a fiú haverom is. És a párom egyből beleállt a srácba, hogy "mi van, most már tudsz nekünk köszönni a folyosón, most már nem ciki velünk lógni, és már nem terjesztesz hülyeségeket a barátnőmről a háta mögött? Mi történt ilyen hirtelen csak nem meghatott a karácsony szelleme?"


Természetesen a haverom visszaszólt, hogy kussoljon el, mert nem tudja kivel beszél amire a párom csak olyanokat szólt vissza, hogy "szerinted ha egy nő kutyába tett téged, akkor én nem foglak tudni". És sajnos a haverom elkövette a legnagyobb hibát, kihívta most péntekre a pasimat verekedni, hogy móresre tanítsa, viszont amit a haverom nem tud az az, hogy a párom 8 éve boxol, és mellette párhuzamosan 5 éve jiu-jitsuzik, és ezek fényében természetesen örömmel belement abba, hogy verekedjen a haverommal.


Nem szeretném, hogy maradandó sérülést okozzon a haveromnak, próbáltam róla lebeszélni a párom, hogy legyen ő az okosabb, és ne álljon ki a haverom ellen, de ő csak hajtogatja, hogy "ha a haverom nagyon szeretné a balesetin tölteni a karácsonyt, ő megadhatja neki ezt az élményt, az első ütéseket átengedi neki, aztán lekapcsolja nála a villanyt."


Kérlek segítsetek, hogyan nyugtassam le őket?


2021. dec. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ilyen az élet Borsodban. Az erősebb kutya baszik.
2021. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utána mondd el ki nyert. XD
2021. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a két hülyét. Egyik rendelőben, másik dutyiban végzi. Csodás baráti köröd van
2021. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ránéztem megint hogy biztos a felnőtt párkapcsolat témában vagyok e 🤔

Tudod gáz a haverod. Egy igazi kétszínű patkány és jogos a pasid kiakadása. Ha megint képbe jön nála egy csaj akinek nem leszel szimpi ismét ezt fogja majd tenni mert te kb semmit nem jelentessz az életében. Unaloműzésnek max ha nincs senkije. Verekedni akarnak akkor hajrá. Vissza fogadtad úgy mond az áruló haverodat edd meg amit főztél.

2021. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Megint a kickboxer


A Kikbokszer VII:

A bogràcsos vijadalja


Előzmény sztori - múltkori kérdés alapján:

A mester és párja házi mulatságot rendezett. A vendègek kétségbe vonták a szempai képességeit, aki ennek hatására mindenkit helyre rakott. Miután becsicskitotta a résztvevőket, hazamentek , lecserèltèk a szentkèpet a falról szólván, hogy egy isten van az is a mester.


A Kikbokszer VIII:

Beszóltà' gecc


A mester àgyasa becsületèbe gàzolt annak férfi tàrsasàga, ezt őfensège nem hagyja szó nélkül , ezért ökölpàrbajra hívta pénteken a suliudvaron.A milèdi izgalomban van , hogy pajtása vajon tud 2 foggal szotyizni.


IX-re mit talàlsz ki kérdező? 😆

2021. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ HAZUDSZ ! ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌


♦️ ITT MÉG a pasid BOXOLT 8 évig, és az exed épségét féltetted.

♦️ Most meg fordítva ????


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!