Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy nem velem van a probléma?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Eddig volt 2 fél éves kapcsolatom, egyik se volt az az igazi szerelmes viszony.

A többi ilyen kis egy hónapos valami. Sose voltam igazán szerelmes, sose tartoztam senki mellé és ez mára már kezd egy kicsit zavarni. Olyan mintha taszítanám a férfiakat, holott vonzom őket. Elég sok mindenre nyitott vagyok, sportolok, érdekel a művészet, szeretek főzni és elég jó minőségi baráti kapcsolataim vannak, ahol szeretik a társaságom...mégis a kapcsolatokban csődöt mondok. Sokszor úgy érzem, hogy a nekem szánt férfi nem létezik.

Nem vagyok se csúnya, se dagadt mielőtt ezzel jönne valaki, bár mind tudjuk, hogy sokszor nem a külső a márvadó ilyen viszonylatban. Valami hibádzik bennem..(és nem fekszem le túl hamar a férfiakkal, sokszor el se jutunk odáig)

Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok így. Ha valaki érzett valaha ilyen magányt, akkor min változtatott?

Köszi, 22/L


2015. ápr. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mintha engem írtál volna le, csak nőben.

Én 10 évet jártam Rajz-festészet szakra az általános és középiskola mellett.

Igaz barátaim vannak, van köztük, aki már legalább 20 éve az.

Nyitott vagyok, de nem nézem semmibe az egy éjszakás kalandokat. Nem érezném magam nagyobb macsónak, ha olyanba rakom, aki iránt nem érzek semmit.

Állítólag helyes vagyok, nekem igaz van egy kis felesleg, de az az egyetemi évek alatt kúszott fel, és nem tervezem sokáig őrizgetni.


27/F

2015. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Randizol velem?
2015. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát babám lehet van apróság amiben hibádzik a gépezeted.
2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy nem jövök rá, h mi hibádzik..
2015. ápr. 30. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit önimádó lehetsz.

Mint aki nem tartja magához méltónak az a embereket.

De lehet, hogy csak lesütött szemmel járkálsz és álmokat kergetsz hajkurászol és nem teszel azért túl sokat, hogy azaz álom valósággá váljon.

2015. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem ismerlek ahhoz elég jól h tudjam mi a bajod, lehet a természeted nem a legtutibb, de lehet h csak rossz emberekkel ismerkedsz rossz helyen, vagy a divatdiktátorokat vonzod.
2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!