Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért faggat az exemről?

Figyelt kérdés
A férfi, akivel vagyok, bizonyos időközönte, mindenféle előzmény nélkül, elkezd faggatni az exemmel való kapcsolatomról. Én már elmondtam neki a dolgot, de időnként felhozza, és mintha vallatáson lennék, úgy érzem magam. Nem kettőnkkel foglalkozik, hanem az exem és a köztem lévő egykori kapcsolatról. Mit akar elérni ezzel?
2021. dec. 22. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Sok minden kiderul egy szakitasbol. Ha meg csaltak azert, ha te csalta azért.
2021. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elhidegültünk. De én ezt is elmondtam neki. Viszont újra és újra vallat.
2021. dec. 22. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Önbizalom hiány

Birtoklási vàgy

Fusztràlja valamiért

2021. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy önbizalom hiány-e, mert inkább magabiztosnak mutatja magát, de ez az exről való vallatás már bennem is kezd kétségeket okozni az önbizalmát illetően.
2021. dec. 22. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Mèregeti magàt vele.
2021. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na és miért hidegültetek el? Lehet, hogy a saját kapcsolatotokat akarja építeni azzal, ami előzőleg nem működött.

Az én párom is érdeklődve hallgatta annó az exes sztorijaimat. Furcsa volt nekem is. Az is érdekelte, mit hiányoltam az előző kapcsolataimból. Nálunk "arra ment ki a játék", hogy igyekezett mindenkit "lepipálni" (egyébként sikerül is neki). Pl. az exem nem akart velem eljönni tengerpartra nyaralni, ő egyből befizetett már az első nyarunkon egy tengerparti utazásra. Az exemtől soha nem kaptam parfümöt, ékszert ajándékba (pedig ilyeneknek örülök), tőle mindig azt kapok alkalmakra. Az exem utált még belföldön is kirándulni, vele egy évben többször elmegyünk (pedig az exével ő se járt!). És ezek a nagyobb dolgok... Ezen kívül minden egyéb apróságra is odafigyel, pl. kommunikációs/párkapcsolati problémákra is rákérdezett, hogy az exeim hogyan viselkedtek/bántak velem, és ez hogy esett nekem. Azóta próbálja úgy intézni, hogy ő ne kövesse el azokat a hibákat. Próbál számomra tökéletes lenni, ezt is nagyon értékelem, ugyanis volt olyan exem aki kerekperec megmondta hogy "ő a kedvemért ugyan nem fog megváltozni, és ilyenre ne is számítsak senkitől, hogy körbe fog rajongani". Azóta is nevetek ezen, hogy mekkorát tévedett. :D

2021. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez így butaság szerintem. Mármint akivel jelenleg van az ember, azzal meg lehet olyan gondok lesznek amikyenek az exel nem voltak. Mindenki tiszta lappal indul egy új kapcsolatban, es az exeknek semmi közük a mostani kapcsolathoz
2021. dec. 24. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, lehet a párodé más... Erre irányult a kérdésed. :)
2021. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki is elmondtam hogy a múlt az múlt. Ennyi. Hogy kivel mi volt jó vagy mi nem, az nem jelenti azt hogy az aktuális kapvsolatban is az lesz a jo/,rossz. Ezt is elmondtam neki. Milliószor.
2021. dec. 24. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott miért csinálja?
2021. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!