Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne párotoktól?

Figyelt kérdés

Mindketten sokat dolgozunk így ünnepek előtt, megértem hogy fáradt, de mégis én ezzel nem foglalkozok ha neki segíteni kell, sokszor a saját dolgom teszem félre csakhogy az ő baja meg legyen oldva.


Viszont ezt nem kapom vissza és csodálkozik h nem érzem hogy egymást támogatnánk ..


Példa:

Este 10perccel előbb ment haza mint én hogy ennyivel hamarabb feküdjön le aludni mert nem várt meg míg végzek,pedig a munkahelyem előtt jár haza kocsival. Nem lakunk messze a munkahelyemtol de így én sétalhattam haza, nem a séta zavar hanem h ezt a gesztust nem tette meg h megvár..

Fordított esetben megvártam volna és nem azzal foglalkoztam volna h mennyit aludhatnék..


2021. dec. 23. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem tetszik, akkor szakíts!

Szívesen!

2021. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell megköszönni!
2021. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Mondtad hogy várjon meg? NEM!!! Senki nem gondolat olvasó elmondom neked.

Figyelmetlen volt? Igen, de ez van, nem minden férfi figyelmes. Sőt..


Legközelebb szólj neki, hogy várjon meg csak 10 perc.

2021. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Általában ezt elmondja az ember a párjának....

Általában minden ami aggasztja minden ami rosszul esik elmondja a párjának...


Ha nem mondja el, akkor fél tőle, tart tőle, tart hogy veszekedni balhézni fog, legrosszabb esetben fél , hogy szakítani fog vele ---> ez egy nagyon gyümölcsöző kapcsolat.

2021. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudtad, hogy mikor végez, te mikor végzel, akkor megkérhetted volna, hogy várjon meg és vigyen haza.

De te inkább besértődsz.

2021. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fordított esetben én megvártam volna barátnőm kérés nélkül, csakhogy neki is könnyebb legyen h hamarabb ér haza a hidegben
2021. dec. 23. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Ott követed el a hibát, hogy magadból indulsz ki, és elfelejted, hogy a párod nem te vagy.
2021. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg jogosan esett rosszul!

Ha szeretek valakit,akkor odafigyelek rá,és minden tekintetben próbálom segíteni az életét,jobbá tenni.

Vagy meggondolatlan és figyelmetlen,vagy egyszerűen önző.

De biztosan nyugodtan tudott aludni,miközben a párja meg sétálhatott haza este a hidegbe.Ahelyett hogy várt volna 10 percet..hát lelke rajta.

Én férfi vagyok,de fordított esetben nálam ez egy törés lenne egy kapcsolatban! És erősen elgondolkodnék.

2021. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz fordított esetről, hogy se jogsid, se kocsid, szóval csak elméletben várnád meg.

Amúgy meg mit vársz? Évek óta szidod itt. Szó nincs itt már kapcsolatról se, nem hogy szeretetről.

2021. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!