Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ti kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti kaptatok már olyan panaszt a párotoktól hogy "nem vagytok elég férfiasak" illetve hogy "nem szeretné ő hordani a nadrágot"?

Figyelt kérdés

Pontosan mi váltotta ezt ki a ti esetetekben?


Mi lett a következménye?


Nyugodtan írjatok hosszabb válaszokat is ha van kedvetek, mindent elolvasok!



2021. ápr. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én azt feltétezem és ezt is látom, hogy aki nő nem tart elég férfiasnak, az össze sem jön velem. Bár itt tartanánk, hogy a párom nem tartana férfiasnak, mert az szerint akkor van párom.
2021. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt mondta a volt barátnőm. Előtte és utána is mindenért vúnyolódott, vagy dührohamott kapott, amit önállóan csináltam. Gondolom, az lett volna a férfiasság, ha ennek ellenére is kitartok a saját akaratom mellett, de teljesen elvesztettem az önbizalmam. Szakítás lett, már nem lehetett megoldani. Meg is csalt többször és nem érezte magát felelősnek semmiért.
2021. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyenre példa, "kezdőként". Azóta persze sokat változtam, és utólag nézve ott és akkor igaza volt. És ilyen szempontból nem illettünk össze
2021. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az én exem folyamatosan bele tudott kötni a külsőmbe a hajam milyen a ruhám hozzá teszem hogy volt 10 év korkülönbség és volt két gyereke de ez pl állandóan baj volt neki mellesleg senki másnak az életbe szóval amibe tudott bele kötött igazan irányítani akart csak azért én se voltam hülye. Mondta is hogy egy kapcsolatba ő irányít főként hát 4 hónapot bírtam azt nem is olyan rég ki is dobott.
2021. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

A férfiasság amúgy mindig relatív.

Ha egy túl erős személyiségű nővel jössz össze, megvan rá az esély, hogy kivegye a kezedből a nadrágot, ha nem figyelsz oda. Míg más számára te leszel a(jó értelemben vett) macsó férfi

2021. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát figyelj én nő vagyok, de ha ezt mondja egy nő, az nagyon súlyos állítás. Ugyanis ennek egyenes ágon az is a következménye, hogy a nő szexuális vágyat sem érez a férfi iránt. A nőkben a szexuális vágyat az tartja fent, ha felnézhetnek és csodálhatják a férfit, látják benne a férfias vonásokat. Ha ez nincs meg, akkor a szexnek is lőttek.
2021. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok állatias és a hivatalos ügyeinket ő intézi.
2021. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!