Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért a barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a barátok mindig a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
csak hétvégenként tudunk találkozni, de most szólt reggel, hogy "azt mondjak" (haverjai) menjen el egy találkozóra, és akkor nem jön el és akkor most mit csináljon? mintha erre volna jó válasz. és 2 hétig nem találkoznánk. nem is vagyunk régóta együtt és ennyire mindegy lenne hogy velem van e vagy sem? úgy érzem szeret és szeret velem lenni, ha nem így lenne már csókolomot mondtam volna. de most megint eszembe jutott, ha ennyit érek neki akkor menjen. mellesleg hozzáteszem ahova hívták az engem is nagyon érdekel, és ő ezt tudja is. de mindegy. azt megértem, hogy fontosak a barátok, de én ezt másképp nem tudom értelmezni, mint hogy félre vagyok téve
2010. szept. 7. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, egyszerűen nem csak abarátnőjének kell lenni hanem a haverjának is.A párom szinte mindig magával visz ha haverokkal van,persze vannak kivételek de nincs oylan h. akkor én most nem mehetek.De vannak ilyen pasik, ők még nem érettek egy komoly kapcsolatra.Hisz mindenki elvileg a párjával öregszik meg és éli le az életét, nem pedig a barátaival, na meg nekik is lesz egyszer családjuk,szóval idővel már nem a haverok lesznek fontosak.Persze jó néha velük összeröffeni,de aki még nagyon buli és pia mániás,annak még nem való komoly kapcsolat.Amúgy egy lánnyal is lehet inni,focit nézni,bulizni stb.
2010. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt a problémakört mindig úgy probálom emgoldani hogy lespanolok a haverjaival:) akkor engem is hívnak:D

A másik amit tudok tanácsolni hogy ezt semmiképpen ne említsd neki. Teljesen természetes ha néha a haverjait "választja", bár szerintem egy normális kapcsolatban ez nem jó megfogalmazás, hogy választja. ha jól működik, nem kell választania. Persze azt is értem hogy zavaró ha túlzásba viszi, és tényleg rosszra utal. Ezesetben ne otthon mérgelődj, hanem beszélj vele. Mondd el neki, hogy hiányzik neked, és szeretnél vele több időt tölteni, és szeretnéd ha legalább magával vinne téged a partikra.

2010. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig első a Barátnőm és csak utána a haverok.

De mégis mindkettőre jut időm.

2010. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző: dettó. Akinél a barátok az elsők, az nem is szereti igazán a párját.
2010. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pj0tr ***** válasza:

A válaszlehetőségek száma végtelen. Legyünk inkább pozitívak. Írtad, hogy nem vagytok együtt rég. Az is lehet, hogy tudja, hogy érdekelne téged is a program, de még nem kész bemutatni a baráti körének. Esetleg kellemetlennek érzi ezeket a "tivornyákat" előtted, bár nem írtad pontosan mi is az a program, szóval lehet, hogy könyvtárba mennek a haverokkal :)

Nem igazán írtál semmi körülményt, de ha pl egyetemista és végre hazaszabadul, akkor néha a haverokkal is kell lennie. Lehet velük még kevesebb időt tud eltölteni, mint veled.

Túl sok az ismeretlen változó.

2010. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
mert a nők több éves "barátságot" képesek felbontani, megszakítani egy jött-ment kapcsolat miatt, míg nekünk mindig a barátok lesznek az elsők, és nem a jött-ment ribancok.
2010. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezt egyszerűen meg szoktam oldani megmondom neki még a kapcsolat elején, hogy a szombat este a haveroké, ha akar jöhet de ha nincs kedve nem érdekel hogy nyafog akkor is a barátaimmal töltöm a szombat estét. Esetek többségében jöttek velem, ha nem akkor maradtak otthon:D Egy szóval nekem is a barátok fontosak, és heti egyszer összeülünk dumálni. 25 F
2010. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 14:31

a megfogalmazással nem, de az elvvel egyetértek, pedig lány vagyok... Viszont itt nem arról van szó hogy hosszútávon kit választassz, hanem hogy ma este a spanjaiddal mész, vagy a pároddal. Itt meg emg kell találni az egyensúlyt. De az igaz, a barátaim fontosabbak bármilyen pasinál. Legútobbi párommal ez volt az egyik ok ami a szakításhoz vezetett: féltékeny volt a barátaimra, nem "engedett" el velük sehova. hát köszönöm ebből nem kérek.

2010. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 15:49


Jó, kicsit erősen fogalmaztam, de ez a nyers igazság. Meg kell találni az egyensúlyt a szűk baráti körrel, és a bnővel együtt. Nem nehéz szerintem. Ha a haverok elfogadják, akkor meg semmi probléma, de ha nem passzolnak a haverjaimhoz, akkor sincsen semmi, max nem jön velünk, viszont nem csak a haverjaimnak fogom mondani, h bocs srácok most asszonyozok, hanem a bnőnek is hogy bocs édesem, de a ma este a haveroké...bár hajnalban úgy is nála kötnék ki, szal mind1 xD

2010. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem egyetemista, az én vagyok, hanem dolgozik. A haverjaival jóban vagyok és úgy érzem kedvelnek engem. Eléggé ismerkedős típus vagyok, nem kell félreérteni. és ez egy motoros találkozó, és mindketten imádunk motorozni. Igaz nekem sajátom nincs, de jogsim mindjárt igen. nem egy nagy csajozós ezt azért mondom, mert ismerem évek óta meghát most jöttünk össze 4 hónapja nem hiszem, hogy..na. ennyi
2010. szept. 7. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!