Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van szükségük a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szükségük a férfiaknak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, könnyebb, jobb lenne az élet párkapcsolat nélkül, a férfiak együtt el tudnának menni szórakozni, a nők sokszor csak fájdalmat, szenvedést okoznak, rugdossák a férfiakat, sok nő megcsalja, kell ez a férfiaknak? Szükség van egyáltalán nőre ilyen áron?
2011. aug. 1. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Te most miről beszélsz?

Igenis Isten nem véletlenül teremtett nőt "társnak" Ádám mellé.

2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem te nagyon egyoldalúan nézed az egészet...

Aki nem gondolja komolyan, annak valóban nem kell párkapcsolat. Mert vannak olyan férfiak akiknek csak egyre valóak a nők...Másra nem.De az ilyeneket nem nevezném férfinak.

És az 1.vsz-nak igaza van!

Nem kell ítélkezni, meg általánosítani sem.Ez már lejárt dolog. Inkább nyisd ki a szemed, és ne a negatívumokkal legyél elfoglalva.

2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Fogadjunk, hogy egy nagy csalódáson vagy túl.
2011. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Újabb csalódott férfi az oldalon.


Nézd ennyi erővel a lányok is mondhatják, hogy "mert a pasik csak fájdalmat okoznak" :S


Hidd el csak idáig mondod te is ezt, amíg nem találsz egy normális lányt.

2011. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan nem lesz, mert rájöttem h jobb nő nélkül. :) A pénzem magamra költhetem, nem b@sznak át, nem csalnak meg, nem okoznak fájdalmat stb. A haverokkal legalább el lehet szórakozni, nem okoznak fájdalmat mint a nők...
2011. aug. 1. 18:17
 6/15 anonim válasza:
23%

Első két válaszoló idióta.

Milyen Ádám és Éva? Miről beszélünk?

Második válaszoló: Senkit nem érdekel kit tartasz férfinak, egyáltalán mi az, hogy "férfi"? Barmok.


Mikor tanuljuk már meg, hogy férfi és nő között lelkileg nincs különbség? Ugyanúgy érez mindkét nem. Hagyjuk már ezt a szerepjátékos f*szságot.


Kérdésre válaszolva: Van akinek jobb egyedül mert nem szeret alkalmazkodni. Ezzel semmi baj nincs, mert (ha jól láttam) NINCS az égre felírva, hogy ez probléma volna.

2011. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

„Mert vannak olyan férfiak akiknek csak egyre valóak a nők...Másra nem.De az ilyeneket nem nevezném férfinak.”


Akkor mégis kit neveznél férfinak? Aki feltétel nélkül elviseli az összes hülyeségedet és minden pénzét rád költi?

Igen, vannak férfiak, akik csak megdugni szokták a nőket, mert nem akarnak kapcsolatot. Sokan közlik is ezt a nővel, aki ha ezután nagyon komolyan veszi a dolgokat magára vessen.

És te hogyan neveznéd azokat a nőket, akik pofátlanul kihasználják a férfiakat anyagi és érzelmi téren egyaránt?

Mindkét nemben vannak rosszindulatú tetvek, nem kéne kizárólag a férfiakat lehordani mindennek.



„Hidd el csak idáig mondod te is ezt, amíg nem találsz egy normális lányt.”


Csak a szokásos közhelyparádé.



Tényleg jobb egyedül. Nem kell azon aggódni, hogy vajon kivel kefél félre az ember háta mögött, nem kell feleslegesen pénz költeni, nem kell elviselni az örökös rinyálást stb.

2011. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

2. válaszoló vagyok.

Idióta az te vagy, bocs. :) Én nem idióztalak te, de most már igen. Mert te tényleg az vagy, ha szöveget sem tudsz értelmezni ,de látom te is nagyon csalódott lehetsz ahogy a kérdező ezért látod bele a saját sértődöttséget a szövegembe .


"Mikor tanuljuk már meg, hogy férfi és nő között lelkileg nincs különbség? Ugyanúgy érez mindkét nem. Hagyjuk már ezt a szerepjátékos f*szságot. "


Ha így lenne ahogy gondoltad, akkor az 1. válaszoló kommentjét tudtad volna értelmezni.



"Mert vannak olyan férfiak akiknek csak egyre valóak a nők...Másra nem.De az ilyeneket nem nevezném férfinak.”


Akkor mégis kit neveznél férfinak? Aki feltétel nélkül elviseli az összes hülyeségedet és minden pénzét rád költi? "


Azt biztos nem nevezném férfinak, aki állandóan hazudozik a másiknak, és közben tetteti a jót , hogy ő ilyen meg olyan rendes és közben azt gondolja, hogy csak egyre valóak a nők: du.gásra.

Sok ilyen van. Nem olyan nagyon furcsa ez, mint ahogy te gondolod. Ilyenkor nem teszem félre a férfi és a női szerepjátékokat.


"Sokan közlik is ezt a nővel, aki ha ezután nagyon komolyan veszi a dolgokat magára vessen. "


Ilyen maximum az őszinte ember, de sok nincsen belőle, csak ritka alkalmakkor. Inkább hazudozni szokott, mintsem bevallja, hogy ő megcsalós típus. Tudod mint amikor probléma adódik a kapcsolatban, és ahelyett hogy megbeszélnék mi a probléma és megoldják közösen, inkább a könnyebbik utat válasszák, a megcsalást. És akkor azt hiszik, hogy már is meg van oldódva a probléma. Aztán rájönnek, hogy még sincs így. Könnyebb lett volna beszélgetni.


"És te hogyan neveznéd azokat a nőket, akik pofátlanul kihasználják a férfiakat anyagi és érzelmi téren egyaránt? "


Ugyannak, ahogy azokat a férfiakat. Dögök.


"Mindkét nemben vannak rosszindulatú tetvek, nem kéne kizárólag a férfiakat lehordani mindennek.

"


Nos ebből látszik, hogy tényleg nem értetted amit írtam, mert ha értetted volna, akkor látnád azt is , hogy mit írtam. A barom még most sem én vagyok.

DE azért bemásolom még egyszer hát ha most sikerülni fog.


" „Mert VANNAK olyan férfiak akiknek csak egyre valóak a nők...Másra nem.De az ILYENEKET nem nevezném férfinak.”


"Mindkét nemben vannak rosszindulatú tetvek, nem kéne kizárólag a férfiakat lehordani mindennek.

„Hidd el csak idáig mondod te is ezt, amíg nem találsz egy normális lányt.”


Csak a szokásos közhelyparádé. "


Itt viszont teljesen ellentétes vagy önmagaddal.

Csak a szokásos közhelyparádé? Akkor miért jelented ki fentebb azt, hogy mindkét nemben vannak rosszindulatúak? :) És utána miért mondod, hogy a szokásos közhelyparádé? Nem kell azt kijelenti, hogy így meg úgy a két nemben vannak rosszindulatúak, ha te sem gondolod úgy valóban, ha te is csak azt gondolod, hogy nincsenek normális lányok, mert az már csak közhelyparádénak mondható. :)Mert te is csalódott vagy. A többit azt csak úgy írtad, mert felháborodtál azon amit írtam. Hímsoviniszta szöveg, ha nem vagy az bocs, de ez a reagálás kb ilyennek mondható: himsovinisztának.

Mert ha nyugodtan olvastad volna el azt amit írtam, akkor talán jobban meg is értetted volna.


"Mindkét nemben vannak rosszindulatú tetvek, nem kéne kizárólag a férfiakat lehordani mindennek.

"


Ehhez még hozzászólnék.

Nem mindig csak a férfiakat- Érdekes. Kb ugyanannyiszor olvasok itt gyakorin a kérdezőhöz hasonló 'csalódott' pasik tapasztalatait. Akkor ők szidhatják bármikor, mindegy hányszor, a nőket? A férfiakat nem lehet akkor, mert rögtön kiborulnak ahogy te is. De ugyanúgy lelesznek mindig hordva a férfiak, ahogy a nők is. Ezen változtatni úgy sem tudsz. Kivéve akkor, ha nem skatulyázunk be minden nőt és férfit. Csak azért mert annak született, vagy férfinak vagy nőnek. És hiába értek csalódások engem is, azért még hiszem, hogy vannak igazi férfiak, akik nem hazudnak a hátam mögött, meg nem gondolják úgy, hogy a magjaikat mindenhol el kell vetni, mert ők férfinak születtek. tudom miről beszélek, mert a családi körömben is vannak hasonlóak... És hogy én mennyi rosszat hallottam a férfiakról, hogy a terhes feleségét megcsalta mert nem bírta ki. Akkor erre mit mondjak? Azt, hogy igen lehet csalódni bennük többször, de mindig akadnak ritka kivételek. Akiket sajnos, ha úgy van, tényleg nehéz megtalálni. Ahogy a nőket is. Vannak nőkből is kiállhatatlan perszónák, de hát ez van. Ezt kell "szeretni". Az is megoldás, hogy a kis csigaházba behúzódok és nem kérek én a férfiakból, de akkor majd 50 évesen jövök rá, hogy nem így kellett volna tenni?! Mert azzal is számolni kell, hogy a végén megbánom, hogy elzárkóztam mindenkitől, aki férfi.


"

Tényleg jobb egyedül. Nem kell azon aggódni, hogy vajon kivel kefél félre az ember háta mögött, nem kell feleslegesen pénz költeni, nem kell elviselni az örökös rinyálást stb."


Ez így van. Ebben igazat adok. Ritka a tiszta érzelmekkel teli kapcsolat. De sokan azt sem tudják milyen lenne egy igazi kapcsolat, ahol nem elvárásoknak és megfeleléseknek kell megfelelni. A kompromisszumot sokan elfelejtik. De inkább csak a kliséket alkalmazzák. Ebbe már nem megyek bele.

2011. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Milyen Ádám és Éva? Miről beszélünk? "


Akkor válaszolok, te idióta:).

Ádám és Éva úgy jön ide, hogy mindkét nem végre rájöhetne már, hogy szükségünk van egymásra. Mindkét nemnek szüksége van a másikra, a férfinak a nőre, a nőnek a férfira. Akárhogy is nézzük, és itt most hagyjuk , hogy miért van szükség a másikra, de ez így van. Csak a h.ülye nem látja be, hogy ez így van.


"Második válaszoló: Senkit nem érdekel kit tartasz férfinak, egyáltalán mi az, hogy "férfi"? Barmok. "


Akkor vehetjük úgy is, hogy senkit nem érdekel pl a te véleményed. Te minek írsz akkor? Ugyanazért amiért én leírom a tapasztalataimat, ahogy sokan mások teszik ezt gyakorin.

Nincs ebben semmi olyan fura, mint ahogy azt te képzeled.

Válaszoltam a kérdésre. Ha értelmezni sem tudod, az neked is a te bajod.


"Akkor mégis kit neveznél férfinak? Aki feltétel nélkül elviseli az összes hülyeségedet és minden pénzét rád költi? "


Na erről írtam az előzö kommentemben, kompromisszum klisék stb..

Sokan azt sem tudják mik ezek, de csak nyugodtan költsétek a pénzt, mert így bevágódtok biztosan a csajnál... Már azt inkább el sem képzelem, hogy milyen nőknél akarnak megfelelni sokan..És akkor majd írják az általonísást, hogy minden nőnek csak a pénz kell. :D

A többi dologról feledkezzünk meg. :) De ezt már le sem írom.

2011. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
áltanosítást
2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!