Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontottam el az ünnepeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el az ünnepeket?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor pedzegette azt hogy mit vett nekem karácsonyra, azt mondta egy olyan dolgot vett, ami nagy előrelépést jelent a kapcsolatunkban. Még azt is mondta, hogy milyen sokat beszélt az ajándékomról a haverjának. Én azt hittem elfog jegyezni, de nem. Ezt el is mondtam neki, és ebből azt gondolta, hogy nem is tetszik nekem az ajándéka. El se hívott náluk karácsonykor, nekem ez pedig rosszul esett, mert mi mindig szívesen látjuk.

De még jóval ezek előtt azt mondta csak úgy viccből, hogy ő neki még sok női partnere lenne utánam még. Sőt még karácsonykor kérdezgetett jobban az exeimről. Volt úgy hogy 1-2 ibfót elmondtam neki, és veszekedéskor felhozta pl. hogy nem hiába hagyott ott az exem, mert csak magamra gondolok.

Előttem nézegette mi van az exeivel, és más szexis nőket is nézegetett. Azt mondta csak kiváncsi volt hogy reagálok. De máskor, hétközben is szokott ilyet csinálni.

Azt mondta ha teljesen jól fogok viselkedni, akkor majd eljegyez.


2021. dec. 25. 19:10
1 2
 1/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

"Azt mondta ha teljesen jól fogok viselkedni, akkor majd eljegyez." 🤣🤣🤣 Hát a k***a anyját, mi ez az agymenés? Mi az, hogy ha majd jól viselkedsz? Úristen... Hát inkább ne jegyezzen el egyáltalán ez a pszichopata.

"De még jóval ezek előtt azt mondta csak úgy viccből, hogy ő neki még sok női partnere lenne utánam még." Akkor hajrá, senki nem tart pisztolyt a homlokához.

"Volt úgy hogy 1-2 ibfót elmondtam neki, és veszekedéskor felhozta pl. hogy nem hiába hagyott ott az exem, mert csak magamra gondolok." És tényleg csak magadra gondoltál, vagy ez is csak egy becsicskítási kísérlet volt? Atyám... Hát jobban jártál, hogy nem jegyzett el. Kell ez neked? Ez a pasi nem becsül meg, csak érzelmileg manipulál és zsarol. Fuss jó messzire!

2021. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a párválasztást rontottad el?
2021. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta ha teljesen jól fogok viselkedni, akkor majd eljegyez." Ez jó 🤣🤣🤣 Jó kis kutyus legyél 🤣

Gondolkozz el ezeken...

2021. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Többször feltetted már ezt a kérdést, nem unod? Szerintem kaptál elég választ. Hagyd már ott ezt a tahót.
2021. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen te voltál!

Milliószor leírtuk ezer kérdésed alatt, hogy rúgd ki, ha jót akarsz magadnak. Nem szeret az a férfi, aki azt emlegeti, hogy jól kell viselkedned bármihez is, márpedig nálatok ő bármilyen szemétláda lehet, minden arra fut ki, hogy te nem vagy elég jó.

Ébresztő, rúgd már ki, ha jó karácsonyt, és boldog életet akarsz!

2021. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Először azt gondoltam, hogy trollkodsz, mert ennyire hülye nő nem létezik, de az #5 válaszoló szerint folyamatosan szenvedsz ezzel a barommal. Így már azt mondom, meg is érdemled amit kapsz.
2021. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen te rontottad el, mert még mindig együtt vagy ezzel a barommal.
2021. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta ha teljesen jól fogok viselkedni, akkor majd eljegyez."


Szerintem jobban jársz, ha inkább rosszul viselkedsz.

2021. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kaptál karácsonyra, ami szerinte nagy előrelépés a kapcsolatotokban?
2021. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi olyat, utólag azt mondta ő nem is mondott ilyet.
2021. dec. 25. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!