Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok mèg tovább?

Figyelt kérdés

5+.. èv alatt nincs eljegyzès, èrdemes mèg várni ? Vagy engedjem el a házasság gondolatát, igazábol engem sem zavarna, de egy hitelt nem lehet a nyomorult házasság miatt felvenni. Ès nem tudjuk az èletunket elkezdeni.

Elkeseredtem.. 29/L


2021. dec. 25. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezt most nem értem. Nem akar elvenni? És még hitelt szeretnél felvenni egy ilyen kapcsolatba?

N

2021. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%

Nekem 9 év után kérték meg a kezem.

Te tudod, hogy mennyire erős a kapcsolatotok, mennyire fontos neked ez. Esetleg tegyél arra utaló jeleket, hogy már szeretnéd, ha eljegyezne. De szerintem ha igazán szoros a kapcsolatotok, meg is tudjátok beszélni ezt.

2021. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdemes. Még rádobsz pár évet, nem találsz majd magadnak egy olyan párt, akivel akár még tényleg boldog is lehetnél.
2021. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
1. Ha jól láttam akkor a kérdező is csak a hitel miatt házasodna. Persze régen valamiért az is alap dolog volt hogy a szerelmesek összeházasodnak
2021. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Vár az igazira, ezért nem tervez hosszan veled. S nem köti le magát.
2021. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Fájni fog, amikor 1-2 év múlva egyszer csak valakit mégis elvesz. Ez így szokott lenni. Ne pazarold tovább az idődet.
2021. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszéltetek erről az 5 év alatt?
2021. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszeltetek errol az 5 ev alatt egyszer sem, hogy kinek mi az elkepzelese?
2021. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha beszéltek is, aki a szerelmesebbik, az úgysem akar érteni a jelekből.
2021. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdemes várni, mert 0 kommunikációval nem érdemes párkapcsolatba sem kezdeni, nem, hogy 5 évig húzni. Neked nem lesz jobb eljegyzéstől sem! Tessék elkezdeni beszélgetni. Mik a tervek, eljegyzés, házasság, lakás/ház, gyermekvállalás témakörben, egyeznek -e ezek 1-2-5 év távlatában.

Ebben az eljegyzés a legkisebb egység, valaki sosem tervezi nőként sem, egy férfinek meg meg kell mondani, hogy szeretnéd, nyilván majd meglepetés lesz, ha ő is így gondolja, de ebben is megegyezés kell, mások már rögtön az esküvőt tervezik, ezek a megszülető gondolattól/eljegyzéstől 1-2 éven belül.

2021. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!