Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, fogadjam el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, fogadjam el hogy közük volt egymàshoz?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt. Idén év elejèn megdugta a keresztapja(!) lànyát párszor. A csaj szerelmes lett, össze akart jönni vele, de nem lett köztük semmi.

Èn ezt a kapcsolatunk 2. Hónapjában tudtam meg. Nagyon furcsàlltam az egészet.. aztán párom apjának szülinapi bulija volt, ott volt a keresztapu, a lànya is. Nyilván akkor is kellemetlen volt egy társaságban lenni de természetesen nem volt probléma, annyi hogy a csaj folyamatosan nézegetett minket meg próbált a párommal kommunikálni és folyton srra jàrt amerre ő…de éreztem hogy nekem ez sok.

Aztán tegnap pàrom öccsét elvittük a keresztapjáékhoz, (csak befutott valamiért), addig ki kint vártuk a kocsiban. Ők pedig szóvátették hogy párom nem ment be..

Én mondtam neki hogy semmi bajom velük, a lánnyal sem tényleg, de nem fogom a szent estét mégcsak egy jópofizós “boldogkaracsonyt” kiséretében sem annak a lànynak a házában tölteni se bemenni, akit megdugott mert halál kellemetlen. És a jövőben is az lesz, hogy akármilyen családi esemény lesz egy helyen kell lennem vele.. aztán párom még rám nézett csúnyán hogy ő aztán nem fogja megszakitani a kapcsolatot a keresztapjával miattam, hozzátenném ilyet SOHA nem is kértem, eszembe se jutott.

Ti hogy állnátok ehhez? Azért ez nem egy sokéves sztori.


2021. dec. 25. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

És ha nem tudnál róla?

Jól megvagytok?

Akkor most mi zavar?

2021. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

A kapcsolat előtt történt, tehát nem csalt meg. A keresztapja lánya meg nem rokona.


A csaj szerelmes volt, a pasi nem viszonozta, ennyi.


Bízz a párodban, a továbbiakban meg ne generálj felesleges feszkót.

2021. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Megértem, hogy kellemetlen ex nőjével találkozni, ráadásul ez sok évig így lesz. Nem lehet vele mit kezdeni, fogadd el vagy szakíts.
2021. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

De várjál csak.

Keresztapja lànyàt - Unokatestvèrèt dugta meg ?

2021. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem nem rokonok vér szerint.

Mondom igazàból kellemetlen de sose veszekedtem meg semmi.

Mondtam neki beszeltunk errol hogy nekem ez kellemetlen, és azt mondta megérti.. de attól még szar az egész hogy tegyük fel pl mi beszeltunk h osszehazasodunk, es az en eskuvomon ott tivornyazzon majd a kis liba akit dugott? Az eskuvomon? Hat na ne..

2021. dec. 25. 20:23
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túl nagy dobra vered. Kit érdekel, hogy szereti a pasid, ha ő téged szeret? A keresztapa miatt családtagnak számít ha tetszik ha nem.
2021. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítasz, mint amennyit amúgy ér a dolog. Értem, miért kellemetlen neked, de a világ tele van exekkel, szerintem ezzel együtt kell élni.
2021. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudsz felnőtt módra viselkedni, akkor még most szakíts a hapsival, még az elején vagytok, könnyebb így és nem raboljátok egymás idejét tovább. Találsz ezer másikat, aki nem dugott közeli családtaggal. Ő meg ezer másikat, aki nem izgatja magát kósza numerákon, ha akart volna többet a csajtól, akkor most vele lenne, nem veled.
2021. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Megdugta, na bumm. Miért ő a liba? Vagy mi a baj ezzel? Volt egy ilyen pillanatuk, kész, pont. Miért nem tudod ezt elengedni, vagy miért érzed kellemetlennek? Féltékeny vagy? Ezt tényleg magadban kell rendezned, mert valóban nem elvárható, hogy ő miattad megszakítsa a kapcsolatot a keresztapjával. A csaj meg járulékos kapcsolat. Vagy benyeled, vagy lépj le még most.

Ha rendben lenne az önbizalmad és nem éreznél minimális féltékenységet sem, akkor pont tennél rá magasról. Én lagziztam együtt a férjem exével (már az ő párja is ott volt), egyáltalán nem éreztem kellemetlennek. Mindenkinek van egy "hozott csomagja", múltja. Ezt el kell fogadni.

2021. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

#4 Keresztszülő nem csak a szülők testvére lehet (bár sokaknál ez a szokás), ha nem bárki, akár a szomszéd is, ne írj baromságokat.


Kérdező. Ez egy felesleges hiszti. Ha a lány pattintotta volna le a párodat, még meg is érteném az ellenérzéseidet, de így?...

2021. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!