Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, fogadjam el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, fogadjam el hogy közük volt egymàshoz?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt. Idén év elejèn megdugta a keresztapja(!) lànyát párszor. A csaj szerelmes lett, össze akart jönni vele, de nem lett köztük semmi.

Èn ezt a kapcsolatunk 2. Hónapjában tudtam meg. Nagyon furcsàlltam az egészet.. aztán párom apjának szülinapi bulija volt, ott volt a keresztapu, a lànya is. Nyilván akkor is kellemetlen volt egy társaságban lenni de természetesen nem volt probléma, annyi hogy a csaj folyamatosan nézegetett minket meg próbált a párommal kommunikálni és folyton srra jàrt amerre ő…de éreztem hogy nekem ez sok.

Aztán tegnap pàrom öccsét elvittük a keresztapjáékhoz, (csak befutott valamiért), addig ki kint vártuk a kocsiban. Ők pedig szóvátették hogy párom nem ment be..

Én mondtam neki hogy semmi bajom velük, a lánnyal sem tényleg, de nem fogom a szent estét mégcsak egy jópofizós “boldogkaracsonyt” kiséretében sem annak a lànynak a házában tölteni se bemenni, akit megdugott mert halál kellemetlen. És a jövőben is az lesz, hogy akármilyen családi esemény lesz egy helyen kell lennem vele.. aztán párom még rám nézett csúnyán hogy ő aztán nem fogja megszakitani a kapcsolatot a keresztapjával miattam, hozzátenném ilyet SOHA nem is kértem, eszembe se jutott.

Ti hogy állnátok ehhez? Azért ez nem egy sokéves sztori.


2021. dec. 25. 20:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon gyerekes.Amúgy semmi közöd hozzá, hogy előted kivel feküdt le.Gondolom nem ez az egy volt úgysem.
2021. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
81%

Miért a lányra haragszol, miért libázod le? Csak szexelt egy pasival, aki tetszett neki (később neked is pont ugyanez a pasi tetszett meg, szóval értheted, mit talált benne vonzónak), belezúgott, ez szex után nem ritka eset, majd elmúlik.

Ha valakire haragudni akarsz, haragudj a pasidra, hogy miért akkora ösztönlény, hogy olyat kefél meg, aki várhatóan bele fog esni, miközben családtag, és emiatt el sem tudja őt kerülni később. Ha csak a pöcsét akarja kifacsarni, nem kúrogathatott volna bárki mást, mondjuk olyat, akivel nem kell együtt karácsonyoznia? Hülye farok...


Te meg úgy csinálsz, mintha a csaj most, a semmiből állna elő a gaz csábító cselszövéseivel, hogy lecsapja a kezedről a barátodat, aki eddig semmi mást nem tett, mint ártatlanul és hősiesen ellenállt.


Vagy szedd össze magad, és legyen annyi önbecsülésed, hogy nem érzed magad veszélyeztetve egy olyan nő miatt, aki a pasidnak nem kellett, vagy nézz szembe vele, ha úgy érzed még mindig bármikor megdugná, és lépj le.

2021. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!