Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan a múltbéli hibáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan a múltbéli hibáim miatt ócsárol, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az első szerelem nagy csalódással ért véget, nagyon megbántódtam és ezért a szakítás után olyan dolgokat tettem, amire nem vagyok büszke. Mikor megismerkedtem a mostani párommal, sokat beszélgettünk a múltunkról és többek között ezek a dolgok is szóba kerültek. Őszinte voltam vele és elmondtam neki, azzal kiegészítve, hogy szégyellem és meg is bántam, hogy miket csináltam és a fejlődés útján vagyok. Eleinte úgy tett, mintha nem zavarta volna, de az idő előrehaladtával fokozatosan egyre többet bántott érte, minden egyes adandó alkalommal felhozta nekem és tulajdonképpen ócsárolt miatta.

Most már ott tartunk, hogy heti 1-2x biztos felhozza és bárhogy bizonyítom be neki, hogy megváltoztam és az már bőven a múlt, nem hisz nekem. Pedig tudom én is az ő múltját, bőven nekem is lenne mit felhoznom és a fejéhez vágni, de nem teszem.


2021. dec. 27. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szakíts. Biztos gáz amit csináltál, abban igaza van, de így kéne elfogadjon, ami nem megy.


Ne engedd hogy beléd törölje a lábát.

2021. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Állandóan átnézi a telefonom, sokszor titokban, mindig megkérdőjelezi, hogy hol vagyok, állandóan gyanúsítgat, hogy hazudok, kutakodik utánam, stb.stb. Nem tudok neki soha elég jó lenni.
2021. dec. 27. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó? Egyáltalán érinti a jelenlegi kapcsolatot?

Ha nem, akkor csak piszkálni, sőt megbántani akar, amit nem szabad engedni!

2021. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sokan visszaélnek azzal ha vmit elárulsz magadrol, legyen az bármi. Akár egy félelmed.


Nekem eddig minden párom visszaélt ilyenekkel.

Ez vmi tudattalan dolog is amugy.

Hogy egyik ember szembesíti a másikat önmagával.

2021. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Ebből milyen kapcsolat lesz pár év múlva? Ilyen nő nem kéne.
2021. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2021. dec. 27. 17:10
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
ha zavar hogy ócsárol, ne válasz párt Ócsárol.
2021. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Kutyából nem lesz szalonna.
2021. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2-es Ez hogy függ össze a múltaddal?
2021. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Adj a homlokára egy puszit és küldd el api csába!
2021. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!