Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ember szívből szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcosangyal kérdése:

Két ember szívből szereti egymást de a kapcsolat mégse működik. Kivel fordult már elő?

Figyelt kérdés
(nem szappanopera)
2011. márc. 29. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tied miért nem müködik?
2011. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Más érdeklődési kör, más dolgokat szeretünk... Alig van pár dolog ami közös bennünk de abból az egyik, hogy szeretjük egymást. Fura helyzet.
2011. márc. 29. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnálom
2011. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha fel tudsz sorolni olyan dolgokat, amiket szeretsz benne/amiért belé szerettél, akkor nincs ezzel semmi gond. Sok az olyan pár, akik sok mindenben különböznek. Ez nem váló ok, ha mellette tökéletesen működtök. Legalább mindkettőtöknek megvan a maga kis elfoglaltsága a másik mellett, nem lógtok folyton egymás nyakán, így nem untok egymásra.
2011. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem. Nem voltam gazdag......most sem vagyok......egyedülallo is vagyok.....
2011. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem. Olyan megrögzött dolgainkban, világnézetben, érzelemvilágban, mindenben különböztünk, hogy nem tudtunk együtt élni, ráadásul ez később anyagilag is lehetetlen lett (bár akkorra már elég nagy konfliktusok voltak), hogy teljesen kikezdte a szerelmünket. Valószínűleg nem is voltunk egymásnak valók, mert a végén már nagyon boldogtalanok voltunk ebben a kapcsolatban.

Aztán azt hittem, mindennek vége, mégis szerelmes lettem újra valakibe, akivel már sikerült a kapcsolatunk és sokkal boldogabb vagyok vele, mint az exemmel. Úgyhogy most már örülök, hogy így történt.

2011. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a mikulásnak is ez a baja a rémszarvasaival
2011. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hónapok óta meg a huzavona ebből az okból kifolyólag :/
2011. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk más okból nem működik a dolog,szeretjük egymást de már nem olyan mint az elején):
2011. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakori mert a szerelem érzés egy idő után elmúlik és akkor már a másik viselt dolgait nem túl könnyű elviselni.
2011. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!