Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakitsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak vagy tűrjem?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt.

Mielőtt össze jöttünk exével lefeküdt 2 héttel ,jó oke nem voltunk együtt meg semmi kavarás se de érdekes .folytatva amikor össze jöttünk szobájában megtaláltam a közös képüket ,telefonjába is benne voltak úgy törölte ki hogy én mondtam .utánna pár hónappal felmentünk Pesten a fröccsteraszra Barátom +én meg 3 haverja együtt mentünk hogy majd együtt leszünk beszélgetünk ,barátom volt exe akiről beszélek most, oda jött a barátnőivel és a 3 haverja meg vele volt mert jóba vannak velük ,és ha én nem lettem volna ott valószínű volt barátom is vele lett volna ,barátom elment kérni piat a haverjai úgy figyelmen kívül hagytak hogy az exével meg barátnőivel elvoltak en meg csak álltam hozzam se szóltak rám se figyeltek eléggé rosszul esett ,viszont ha en nem lettem volna ott barátom is vele lett volna valószínű ,és mai napig fèlek mikor lesz hogy újra velük lesznek mert persze en nem fogok tudni róla . Szerintem meg szereti barátom az exét viszont az exe szereti az biztos


2021. dec. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én szakítanék. Mármind a barátod helyében. Elviselhetetlen ez a féltékenység, amit csinálsz.
2021. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Mit kell ezen "tűrni"? Önbizalom problémáidat kivetited a srácra... Nézzük mi is a bűne;

1. nem tűntetett el minden nyomot a volt szerelméről. Mégis miért tette volna? Az élete része volt az a nő, fogadd el. Neked is vannak exeid, ha te mindent törölsz, az a te dolgod, de ne várd el másoktól.

2. a barátod haverjai nem veled beszéltek, hanem az új csajokkal? Vajon miért? Esetleg próbáltak ismerkedni? Miért kellett volna veled foglalkozzanak? Egyébként meg van szád, miért nem csatlakoztál a beszélgetéshez?

3. a többi meg csak a fejedben létezik. Ez a "mi lett volna ha" képzelgés, hogy a barátod miként viselkedett volna.


Tényleg sajnálom a barátodat; még a haverjai viselkedését is valamilyen csavart logikával kivetited a barátodra...

2021. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én meg úgy gondolom, hogy a megérzésed nem a semmiből jött. 2 héttel előtted még szexeltek, nem volt még túl rajta. A lány láthatóan érdeklődött, a fiú pedig simán vele lett volna ott, ha te nem vagy, mint zavaró tényező.
2021. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kérdezz rá,hogy most mi van.Sokkal tisztább lenne a helyzet.Utána szakítsál,ha kell.Tűrnöd,nem kell,ha nyertél az ex ellenében.
2021. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. kérdeztem azt mondta nem szereti de elég sok mindenbe hazudik azt hozzátenném
2021. dec. 29. 11:55
 6/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Akkor,nem marad más,,mint hármasban megbeszélni,kegyetlenül.Döntse el,hogy melyikőtök kell neki,a másikat meg törölje.Végleg!
2021. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés, ha hazudozik? Szeretsz senyvedni?
2021. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de meg biztos, hogy nincs túl a csajon. Ha együtt voltak, nyilván vannak közös képeik és nem is baj, ha ezeket nem törli ki, mert emlék. De ne nezegesse és neked meg pláne ne mutogassa. Ha szerinted öt csak az tartja vissza attól, hogy a másik csajjal legyen, hogy te éppen ott vagy vele, akkor az első adandó alkalommal, amikor majd csak a haverjaival megy el szórakozni te pedig otthon maradsz, biztos lehetsz benne, hogy meg fogja fektetni az exet. Én szakitanek vele, de valószínűleg nem fogsz, mert neked elég egy kapcsolatban az, hogy szereted a másikat. Minek azzal foglalkozni, hogy egy bunkó a másik aki semmit nem tesz le az asztalra ? Ha szereted, jóvan az úgy.


23 n

2021. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!