Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki többször újrakezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki többször újrakezdte szalítás után a párjával egy több éves kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a leghosszabb szünet? Közben volt nektek más vagy ebben az időben egyedül voltatok?
2021. dec. 29. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Soha. Nem láttam értelmét. Egy barátnőm 10 évig ragadt benn egy ilyen kapcsolatban. Az ember azt hiszi akkor veszít, ha elengedi a kapcsolatot, pedig igazából akkor veszít ha túlhúzza vagy nem tudja elengedni.

Neki 10 év lemaradása lett az életből, se karrier, se komoly szerelem, se lakás, se semmi. Mig mi már rég a párunkkal, közös lakásban, akár gyerekkel is de élünk tovább.


Na én ezt el kerültem, vagy kapcsolat alatt szóltam, hogy nem ok, a helyzet és változtasunk, vagy ha nem történt változás ott lezártam mindent.

2021. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elsők voltunk mindeben egymásnak, nagyon fiatalok, naivak és tapasztalatlanok voltunk és hát nagyon szerelmesek, ahogy csak egyszer lehet az ember életében, mert belead mindent, sőt még annál is többet.

"Az ember azt hiszi akkor veszít, ha elengedi a kapcsolatot, pedig igazából akkor veszít ha túlhúzza vagy nem tudja elengedni."

Így történt.

2021. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kétszer mentünk szét. Egyszer 2 hónapra, de végig tartottuk a kapcsolatot. A második körben 1 évre, akkor komolyan gondoltuk, sokáig nem is beszéltünk. Én nem kerestem mást, élveztem, hogy nyugi van, ő próbálkozott másokkal. Aztán újra beszélni kezdtünk és úgy láttuk, képesek vagyunk javítani a korábbi helyzeten. Több, mint egy éve vagyunk újra együtt, úgy tűnik valóban működik ezúttal.

De tényleg új alapokkal kezdtük újra, egész máshogy állunk egymáshoz és a kapcsolathoz, mindketten igyekszünk fejlődni, tanulni. Korábban csak hagytuk, had menjen, ahogy sikerül. Bele is buktunk.

Nem tudom megéri-e úgy általában. Azt se tudom, nekünk megéri-e hosszútávon. Harmadszorra nem kezdek bele, az biztos, mert, amit a mostani alapokkal és akarattal nem tudunk kihozni ebből, az nincs benne. Szerintem addig érdemes húzni, amíg valóban lát benne valamit az ember. Sokan félelemből maradnak benne, nem azért, mert valóban látják a kapcsolatban a lehetőséget.

2021. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer kezdtük újra.Nem volt semmi értelme, mert pont ugyanaz lett a vége, mint amikor először szétmentünk.
2021. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 19 és 20 évesen jöttünk össze, az első évünk után szétmentünk 3 hónapra.

Mi is tartottuk a kapcsolatot közben, nem feküdtünk le senkivel.

Újrakezdtük, ennek immár lassan 2 éve, össze is költöztünk és én úgy gondolom, hogy nekünk kifejezetten jót tett a szakítás, mert megtanultuk egy életre, hogy nem akarunk a másik nélkül élni és ehhez olyan változásokat, fejlődéseket voltunk képesek összehozni, ami szerintem borzasztó ritka. Teljes mértékben felnőttünk egymáshoz, a kapcsolathoz.


23L

2021. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!