Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom ezt a megjegyzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt a megjegyzést?

Figyelt kérdés

Pár napja egy baráti vacsorán voltunk a barátnőmmel, akivel 1 éve vagyunk együtt. A tágabb ismerettségi körünkben egy férfiről nemrég kiderült, hogy a munkahelyén többször is szexuális visszaélést követett el pár nővel szemben. Ez a téma a vacsorán valahogy szóbajött, mire a barátnőm már-már felháborodva mondta, hogy mennyire szánalmasnak tartja ezt az egészet, manapság már minden szexuális visszaélés és pontosan tudják már a nők, hogy egy ilyennel egy pillanat alatt tönkre lehet tenni valaki életét. És mellesleg (nyilván arra célozva, hogy az illető férfi jóképű) ő bármikor, örömmel lenne az “áldozata”.

Ott mások előtt nem akartam, de itthon később számonkértem, mert azért ez kicsit pofánütött, ő erre azt mondta, hogy mit kell ezt így túlreagálni, ő csak elmondta a véleményét.

Azóta nem jött szóba, de változatlanul bánt és nem hagy nyugodni.

Tényleg én reagálom túl?


2021. dec. 30. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Ez rád és a potenciális áldozatokra nézve is egy ízléstelen és bunkó megjegyzés volt. Nem reagálod túl.
2021. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a barátnőd egy vérbeli suttyó, veled szemben sem volt szép amit mondott, és az áldozatokkal szemben sem.
2021. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Igazad van

Fordított esetben kikelt volna magából tuti

2021. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Undoritoak az ilyen aldozathibaztato nok.

60 eves szottyadt papa eroszakolna meg, nem vedene meg nyugodj meg.

Le van fosva ki hogy nez ki, ha ilyet tesz valaki, elve kell elegetni.

2021. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem. Normális nő ilyet nem mond.
2021. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha van bizonyíték a szexuális visszaélésekre, akkor a barátnőd gyökér. Ha nincs, akkor az értelmes kisebbséghez tartozik.
2021. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé paraszt. Imponálni akart a pasinak és ez már rég rossz. Ráadásul előtted....
2021. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Én dobnám a nőt
2021. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Í, azért az nice, hogy nem tudunk a konkrét sztoriról semmit, de lazán készpénznek veszitek az illető bűnösségét.
2021. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

"És mellesleg (nyilván arra célozva, hogy az illető férfi jóképű) ő bármikor, örömmel lenne az “áldozata”.


Ha egy ilyen helyzetben ezt mondaná a párom,(akár társaságban, akár négyszemközt, akkor nyilvánvaló lenne a számomra, hogy se nem szeret, se nem tisztel.


Sajnálom, szerintem nem reagálod túl.

2021. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!