Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez sértő, vagy csak ártatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sértő, vagy csak ártatlan bámulás?

Figyelt kérdés

Vásárolni voltunk a párommal, lasszához álltunk, amikor eszembe jutott, hogy fogyóban a kutya kaja így elmentem hozni amíg ő sorban állt. Mikor mentem vissza felé, észre vettem hogy két csinos, nem valami téliesen felöltözött lány sétál el a kasszák előtt, ő meg bámulja őket, végig kísérte a szemével amíg elhaladtak.

Annyira rosszul esett ez, olyan érzés mintha rombolná az önbizalmam…

Nem akartam veszekedni, csak lazán annyit mondtam, hogy de jól megnézted a lányokat. Annyit felelt, hogy úgy mint bárki mást megnéz aki elhalad, hisz várt.


Ismerem a mondást is, nézni szabad stb stb de ezt így mellettem tiszteletlenségnek érzem és nem annak a rendes fiúnak tűnik akinek megismertem.

Szerintetek?


2021. dec. 31. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Túlreagálod. Tipikus nő...
2021. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem sértő, hogy van szeme és használja. Te is megnézel férfiakat, maximum más helyzetben.

Ha ekkora apróság számodra önbizalom romboló hatású, akkor valószínűleg nincs is önbizalmad.

Ha ettől szerinted a párod már nem az a rendes fiú, akinek megismerted, végtelenül naiv vagy és keress fel egy pszichológust.

2021. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy szokták mondani, hűséget fogadott nem vakságot. És nem us úgy bámulta őket, hogy Te közben mellette álltál volna.
2021. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem mellette álltam, de mentem felé, már nagyon közel voltam a lányok mögött kb és ő meg őket pásztázta miközben rám se nézett…

En nem szoktam bámulni pasikat, rájuk nézek ha szembe jönnek és annyi, nyilván látom amelyik helyes, de sosem bambultam el rajtuk, ha ott van a párom ha nincs .

Ő azt mondja csak úgy nézte mint bárki mást, de érdekes pasikat sosem követ végig amíg elmennek előtte…

2021. dec. 31. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Sok minden lehetséges. Valószínűleg öltözéket is próbált "szemrevételezni", hogy neked milyen szilveszteri ruha állna jól.


Ha neked RENDSZERESEN teszi a szépet, akkor nincs okod aggódni. Kezdeményező a szexben? Milyen az intimitás egyébként köztetek?

2021. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy féltékeny?
2021. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Bármennyire nem tetszik, nagyon buta nő vagy.

Ez semmit nem jelent, és miért ne nézhetné meg .??

2021. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nő létemre szoktam nézni a párommal együtt a szép ,csinos nőket,pedig nincs hajlamom. Hihetetlen ez a felesleges féltékenykedés
2021. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ha számukra vagy mások számára (te számodra) feltűnő módon bámulta őket, akkor illetlenség, de egyébként ennyi, a legtöbben megnézünk más embereket, főleg ha vonzóak.

inkább a válasza érdekelne, nem vagyok benne biztos, nem volt benne egy kis füllentés, hogy másokat is ugyanígy megnézett-e

(de ha az önbizalomhiányod miatt ekkora ügyet tudsz csinálni egy megnézéséből, akkor nem csodálom, ha nem őszinte veled)

2021. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is mindenkit bámulok, ha emberek között vagyok. Ha tetszik az illető, ha nem. Mármint nem bambulok bele a képébe, mint egy fogyatékos, hanem megnézem az embereket. Milyen a haja, milyen a ruhája, mit vásárol, vajon jó napja van, haza megy innen vagy épp dolgozni? Ilyeneken gondolkodom közben.
2021. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!