Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is vágott már át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is vágott már át a párotok úgy, hogy megbíztatok benne? Ha igen, megosztanátok a történeteket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Eljött a szeretője az esküvőnkre, este már eléggé bevolt rúgva, mikor elém állt és közölte, 5 éve szeretők.

32N

2021. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

A házassággal gyerekkel valo hitegetés jellemző nem is egy exemre.


A mostani párom is kezdi, de már nem veszem be.

2021. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor fogom csak elhinni már az ilyeneket, ha hivatalosan mondja, meg ha terhes vagyok es még mindig ott van mellettem.

Addig egy jegygyűrű is nekem dísznek fog csak elmenni.(tekintve hogy eljegyzest is bonttunk már egy exemmel)

2.voltam

2021. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is konkrét átvágás, de olyan rendszeresen volt, hogy benne rossz érzések támadtak párkapcsolatunkat illetően és ezeket nem velem, hanem családjával beszélte meg, olyan gondolatokkal kiegészítve és átszínezve a történetet, melyek nem voltak valósak, tényként adta elő. Gondolom ez azt a célt szolgálta, hogy igazat adjanak neki mindenképpen.
2021. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nyitott kapcsolatban éltünk, ám ő olyan dolgokat is megtett amiket megbeszéltünk hogy a kapcsolatunk korai fázisa miatt még ne. Később belementem volna legalább kipróbálás képpen, csak egy kis időt kértem tőle. Ő erre magasról tett, majd mikor kiderült és megkérdeztem hogy mi lett volna ha én is ezt teszem akkor azt mondta hogy az neki szörnyen esett volna. Ergo neki szabadott, nekem nem :D
2021. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Osszejottunk azt mondta túl van az exen. Pár hónap múlva bevallotta hogy még nem volt túl, de már engem szeret.


Ki is raktam.

2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezt hívják csalódásnak. ÉS sok esetben ezért szakítanak. Szóval ez elég gyakori eset.
2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Kért tőlem egy kamerát a lakásába, hogy szemmel tarthassa a kutyáit (#dogmom). Soha nem volt ideje arra hogy a telefonjára rá rakjam az alkalmazást meg megmutassam neki hogy hogy kell használni, mindig nekem kellett rá nézni, és visszaírni neki hogy mit csinálnak a kutyák.


Aztán akkor is ránéztem amikor gyanúsan rázott le. Egy férfi hangját hallottam, majd azt is láttam ahogy meztelenül húzza át a pasit a fürdőszobából a hálószobába. A pasi álló farkát fogva történt az áthúzás.

2021. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az exeim egytől egyig. Nem véletlen már csak az exeim.


Az egyik legemlékezetesebb, amikor tudta, hogy a legutolsó kapcsolatomnak megcsalás miatt lett vége, mert engem csak ugródeszkának tekintett. Megígérte, hogy ő gerinces lesz és nem fog ilyet csinálni, hanem elmondja, ha valami bántja. Mégis megcsinálta pont ugyanúgy a "cserét".

2021. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2 jelentősebb. Az egyik azt hazudta, hogy nem nős, pedig az volt, a másik meg azt, hogy nős, pedig nem volt az 😂
2021. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!