Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is vágott már át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is vágott már át a párotok úgy, hogy megbíztatok benne? Ha igen, megosztanátok a történeteket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 15:08
1 2
 11/14 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Nekem végig esküdözött a feleségem, hogy engem soha nem csalna meg. Mondjuk kár volt elhinni, mert az előző kapcsolatában épp velem csalta meg a férjét, meg folyamatosan hazudott neki.

Én hülye meg azt hittem engem igazán szeret és velem soha nem tenne ilyet.

Inkább nem írom le, de velem sokkal durvábbat tett.


Szerencsére gyorsan elváltam tőle. 😄

2021. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Igen. Egy exem egészen addig rendes volt velem, mígnem összeköltöztünk. A költözés után apránként kezdett kb "beidomítani". Egyre durvaábban bánt velem, csúnyán beszélt, találtam nála óvszert is bontatlanul, pedig mi tablettával védekeztünk. Elegem lett a viselkedéséből és a költzésemet erveztem. A lelkiismeretem megnyugtatása végett belenéztem a gépen az előzményeibe, ahol egytől egyig kvák voltak meg néha valami kajarendelés. Persze a szakítás után még hivogatott meg sírt a telefonba, de hiába.
2021. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus.....csalt mind a kettő és én voltam a sült bolond mert csak kitalálom az egészet. Aztán persze kiderült hogy még sem voltam hülye :)
2021. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Már harmadik hónapja udvarolgatott nekem az ex, javában, mikor kiderült, hogy "amúgy"van egy két éves kapcsolata is...Később el is vette feleségül.

Ez volt a kisebb.

A nagyobb az volt, mikor a (ex)férjem 17 év együttélés, és egy közös gyerek után egyszer csak nem volt sehol, mire egyik nap hazaértem a munkából.

2022. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!