Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, zavarna titeket ha a pasitok elmond dolgokat rolatok a haverjanak?

Figyelt kérdés

A baratom sok dolgot elmond a haverjanak rolam. Hanyadik randin volt szex, ki javasolta. Mik zavarnak engem. Min veszekedtünk...


Titeket ez zavarna?


Ja es messengeren azt irta a haverjanak hogy en nem is tetszettem neki meg örüljek hogy szobaallt velem.. stb... es erre ő szapult hogy miert neztem meg a messengerét.


Ti mit tennètek?



2022. jan. 3. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Kidobnám. Hány évesek vagytok, tizennégy, tizenöt?

Ne csinálj már hülyét magadból egy suttyó kedvéért.

2022. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
te nem beszélsz a barátnőddel a pasidról?
2022. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha olyat mondana, hogy nem tetszem neki és örüljek, hogy szóba állt velem, akkor szakítanék vele.A többi megbeszélés kérdése.

Mindenki különböző, ezért nem azonos mértékben teregetik ki a magánéletüket.Nyilván ebben is az a jó, ha két ember alapból hasonló beállítottságú, vagy legalább meg tudnak egyezni abban, hogy mit szabad még másokkal megosztani.

Szerintem intim részleteket nem illik, én sem szoktam, a páromtól is ezt várom el.


Hogy hányadik randin volt szex azt esetleg ha elmondja a legjobb barátjának, az belefér.Az már nem, ha kirészletezi mit csináltatok, hogy néz ki a tested, stb.

Úgy gondolom az is rossz hatással van a kapcsolatra, ha a veszekedéseket kiteregeti valaki, mert azt a pár tagjainak kéne megbeszélni, megoldani.Nem pedig egy harmadik félnek mocskolódni.


Összeségében véve a partnerről mesélni lehet semleges dolgokat, vagy pozitívakat.De negatívan mocskolódni, intim részleteket kiteregetni bunkóságnak tartom és árt is ez a kapcsolatnak.

2022. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Engem az zavarna, hogy megalaz es tobbnek gondolja magat nalam:D
2022. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Rühellem ezt a lepcses pofájú dedós módit. Ennél már csak az gusztustalanabb, mikor nem tudod, miért nem bírnak a barátai, aztán kiderül, hogy mikor összekaptok valamin, indulatból telehisztizi nekik a chatet és beállít főgonosznak.


Voltam együtt ilyen gyökérrel, többet soha.


A kapcsolatunk problémái, a nemi életünk és az intimebb dolgaink nem kiteregetni való szennyes. Max akkor lehet róla beszélni, ha közösen sztorizgattok és mindketten úgy ítélitek az adott infót, hogy poén megosztani. Nem tud vele kívülálló mit kezdeni, nem tudja megoldani sem, csak jókat szórakozik rajta... Rajtunk. Ha felnőttként ezt valaki nem látja, ott elég nagy bajok vannak.

2022. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

A pasik is sok mindent elmondanak egymásnak a nőikről. De nem mindegy, hogy mennyire kiteregetve, mennyire tisztelettel teszik ezt.

Én is megdumálom egy-két barátommal, ha problémánk van, próbálok tanácsot kérni, vagy épp adni férfitársaimnak. De ez a lekezelő szöveg miatt megérdemli, hogy kidobd. 49f

2022. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Alapból nem, én is sok mindent kibeszélek a barátnőimmel. Mivel jó a kapcsolatunk a férjemmel, max kisebb sérelmeket mondok néha, de nem szoktam rá gyakran panaszkodni.

Szóval alapból a barátokkal megbeszélés nálam nem baj, de ha konkrétan ilyeneket írna, akkor lapát. Nekem senki ne tegyen szívességet azzal, hogy velem van.

2022. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

itt a gyakon nyugodtan lehet teregetni, de azért a barátjával ne ossza meg...

egyébként én is otthagynám a pasit, de nem azért mert a barátjával beszélt

2022. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Te mit tennetek azt irta örüljek hogy szobaallt velem. Nem tetszettem neki csak en eröltettem?
2022. jan. 3. 12:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezném, hogy miért van velem.

de ha ezt komolyan így gondolta, akkor otthagynám

2022. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!