Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, zavarna titeket ha a pasitok elmond dolgokat rolatok a haverjanak?

Figyelt kérdés

A baratom sok dolgot elmond a haverjanak rolam. Hanyadik randin volt szex, ki javasolta. Mik zavarnak engem. Min veszekedtünk...


Titeket ez zavarna?


Ja es messengeren azt irta a haverjanak hogy en nem is tetszettem neki meg örüljek hogy szobaallt velem.. stb... es erre ő szapult hogy miert neztem meg a messengerét.


Ti mit tennètek?



2022. jan. 3. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy miket mond el.

Pl annak nem örülnék ha a szexuális dolgainkat elmondana, de ha mondjuk elmondana hogy megyünk nyaralni ide oda, ezt meg azt csináljuk avval nem lenne gondom.


Szóval szerintem van amit el lehet mondani, van amit nem mert két emberre tartozik.

Meg jobban örülnék ha velem beszélne meg, és mi oldanank meg mint a haverjaval.


Szakitanek nyilván. Mi mást csinálnék ha ilyet mondana? Keresek akkor mást aki szeret, tisztel, becsul...

2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha en leszek a röhögés tárgya mert ugy beszél ki, az szakitással ér fel nálam.
2022. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pl annak nem örülnék ha a szexuális dolgainkat elmondana, de ha mondjuk elmondana hogy megyünk nyaralni ide oda, ezt meg azt csináljuk avval nem lenne gondom"


Ugyanezt gondolom, és szerintem normális ember érzi azt, hogy mi személyes és mi semleges téma.

2022. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amik nem zavarnak:

1. pozitív élmények

2. Ha egy barátja tanácsot kér egy konfliktus megoldásához, és ahhoz felhoz egy - nem túl intim - példát a kapcsolatunkból.

3. Ha a legjobb barátjával (és NEM a komplett haveri társasággal, hanem tényleg azzal az emberrel, akivel kölcsönösen megbíznak egymásban) megosztja egy nagyobb problémánkat színtisztán abból a célból, hogy tanácsot kérjen. De ez csak abban az esetben, ha nem hord el engem minden carnak, elmondja a saját hibáit is, stb. Szóval tényleg az épülés a célja.


A szexuális élet és egyéb intim dolgok kiteregetése szerintem gusztustalan. Egyikünk sem olyan közegből jött, ahol ilyesmi szokás. Ahogy az én dolgaimról se beszélgessen mással. Én sem teregetem ki az ő intim dolgait.

Ha megtudnám, hogy szapul engem a barátainak, ergo megaláz, akkor okot is adnék arra, hogy megtegye: kirúgnám.

2022. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!