Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennetek is hasonló érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is hasonló érzést keltene?

Figyelt kérdés

Orvosilag nincs ok erre az egészre.

De nem először fordul elő, nem csak egy húzósabb időszakban hanem úgymond nyugiban is hogy elalszik.

Nem az a baj h elalszik mert bárkivel megesik néha de nála bármikor.


Például:

Év végén szabadságon volt 2 hetet. Egyik nap reggel 6ra kellett találkoznunk vlkivel,én éjszakai munkából mentem oda, majd végeztem és már fél 7re hazaértem. Ő akkor riadt fel h elaludt és miért nem hívtam fél 6-kor h keljen. Még én voltam a hibás h azt feltételeztem h felnőttként meg tudja oldani h 6ra odaér, hisz ráadásul szabin van.


Másik eset :

Az év végi szabija után, amikor is a szombatot szószerint végig aludta ,a vasárnapot pihente, tehát semmi fárasztót nem csinált. 2napja dolgozik most és ma reggel ha fentről nincs egy hangos zaj amire felriad akkor újra elalszik,mert így is később kelt mint szokott és kapkodott is. De tegnap 9kor elmegy a hálóba aludni és még 3örát mobilozik.

Hiába kérdeztem h miért nem alszik ha fáradt mobilozás helyett..


Mindez úgy fordul elő h gondtalan életünk van, segítenek minket, gyerek nincs.

De én a fentiek miatt úgy érzem nem tudnék rá támaszkodni ha Igazán a saját lábunkra állnánk ( esetleg építkezés, vagy ha a munka mellett gyerek, ügyintézés is lenne)


2022. jan. 5. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Alvászavar?

A covid okozhat ilyet, én azóta nem alszom normálisan...


Amúgy van olyan betegség, hogy az ember bármikor képes elaludni.

2022. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is alvás-kóros :D vagyis ez így nem igaz, mert rosszul alszik éjjel, emiatt sokszor bealszik filmezés közben peldaul,van hogy elalszik reggel, nem ébred fel az ébresztőre, vagy hétvégén egész nap is képes lenne aludni, lustizni. Egyáltalán nem érzem, hogy emiatt ne tudnék rá támaszkodni, mert egyébknét ezerrel hajt és mindent megold, mindig ott van ha kell.


Nyilván ha emiatt hatranyt szenved a kapcsolatotok, akkor erdemes lenne beszelnetek errol.

2022. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6-kor nem találkozok senkivel alapból.


Honnan tudod, hogy nincs "orvosi ok"?

2022. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Pajzsmirigy alulműködés, vérszegénység, covid utóhatás.

Kivizsgálás kell.

Napi 3000 D -vitamin, 4x 100 C vitamin.

Kivizsgálás!

2022. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Az meg se fordul a fejedben, hogy valami baja van...
2022. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert voltunk orvosnál novemberben onnan tudom. Most lettek meg a leletek ami szerint nincs baj.

3as Te lehet nem, mi igen.

2022. jan. 5. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Téli fáradtság. Mindenkinek más a regenerálódó képessége. A munkakörétől is függ. A fizikai munka utáni fáradtságot általában rövidebb idő alatt kiheveri az ember.

A stresszel járó munka az idegrendszert jobban megterheli. Az idegi regenerálódáshoz hosszabb idő kell.


Ha minden hétvégét végigalussza, általában szegényesek az igényei a szabadidő eltöltésére, az már lehet probléma.

De hogy olykor előfordul 1-1eset, az normális.

Én, ha elkezdek filmet nézni, 20 perc múlva alszom.

Vannak születetten gyengébb idegzetű emberek, akiknek hosszabb idő kell a regenerálódásra.

Főleg, ha van valaki, aki ráadásnak zaklatja, bűntudatot táplál benne.

Lehet, hogy lapos, unalmas a kapcsolatotok, és kéne egy kis levegőváltozás, élmények? Azért ne aludjon, hogy ébren legyen?

2022. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy ne aludjon, de szerintem nem normális az ha vlki szabi közben ( ami a pihenésről szólt neki) illetve egy szinte átaludt hvge után már 2 nap munka után ( 2x8óra iroda) nem bír felkelni mert olyan fáradt
2022. jan. 5. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Leletek. Vérvizsgálat? Ennyi?
2022. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!