Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért veszik el feleségül egyből azokat a nőket, akiket hamar véletlenül teherbe ejtenek, míg előtte meg másokhoz évekig udvarolnak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül lett terhes. Mert előtte nem éreztem azt ,amit a feleségem iránt.
2022. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Gyerek iránt érzett felelősség miatt. Sok ilyen házasság hamar kisíklik, de legalább az esélyt megadják a gyereknek, hogy normális családban nevelkedjen
2022. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem látom hogy az ilyen házasságok nem működnének, sokszor utána jön a második, harmadik gyerek is.
2022. jan. 5. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A másik eleve nem volt az igazi.
2022. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én tisztelem azt a férfit, aki ilyenkor felelősséget vállal, és elveszi a nőt. Elvégre mindketten ott voltak, amikor az eset történt, nem csak a nőnek kéne viselni a következményeket.

Ha meg valaki évekig udvarol valakinek, és nem veszi el, akkor nem ő volt az igazi. Persze a terhes nő sem biztos, de a gyerek miatti szeretetből megteszik. A szüleim így házasodtak össze, persze válás is lett belőle később.

2022. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ évekig udvarlás magában rejti azt a lehetöséget gyakran, hogy meg is unják egymást, mint a sok éves házasok. Mindent ismernek a másikbol, mindent unnak a másikbol. Ugyanakkor nincs más összekötö kapocs (gyerek).
2022. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az évekig udvarlás álló víz a legtöbb esetben, ezt fel kell ismerni.


Olyan is van, hogy valakik a gyerek miatt házasodnak "ha már besikerült" alapon, de én inkább azt mondom, hogy egy jó kapcsolatnak van egy üteme és viszonylag tempósan halad.


Engem senki sem ejtett még teherbe, mégis ketten jegyeztek már el (reményeim szerint nem lesz harmadik). Egyszerűen gyorsan haladtunk, minden tök természetes volt, hogy egymásnál vagyunk sokat, habkönnyű volt összeszervezni az életünket, annyira természetesnek érződött összeköltözni is, mintha örökké ismertük volna egymást, főleg a mostani vőlegényemmel. Nem szaroztunk, éreztük, hogy ez így esik jól, nem gondolkodtunk sokat olyan dolgokon, amiken nem kell (a gyereken szerintem kell, meg a házasság sem elkapkodni való, de értsd jól).


Szerintem egy rossz ómen, mikor valaki nagy feneket kerít dolgoknak, amiknek a hatása elég pitiáner akkor is, ha rosszul sül el. Például ha valaki évekig kerülgeti az összeköltözés gondolatát is. Minek? Mert mi lesz, ha kiderül, hogy rossz? Miért, mi lesz akkor, keresel albérletet újra vagy visszaköltözöl a sajátodba fél év után? Kit érdekel? Mégis sok ember rengeteget vívódik ezen, pedig ha a másikkal szeretsz lenni, elég egyértelmű a forgatókönyv... Egy ideig mindenképp.

2022. jan. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarlás hozza a tapasztalatot.


Ugyanezt látom a környezetemben, de nőknél is. Egy pasival vannak évekig, de nem mennek hozzá, nincs gyerek. A következővel már pár hónapon belül gyerek van.


Egy hosszabb kapcsolat után, idősebb fejjel már jobban tudod, mit akarsz, jobban figyelembe veszed a jövőt, a közös célokat. Míg ha 18-19 évesen jössz össze valakivel, akkor még nem ezeket figyeled, hanem azt, hogy jó vele lenni, bejön, stb.

2022. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert még mindig tartja magát az az illemszabály / nézet, hogyha teherbe ejtettél egy nőt, akkor vedd el feleségül, a szüleinek házasnak kell lenniük - nyilván nem olyan erősen él ez a fajta hozzáállás, mint évtizedekkel ezelőtt, de sok emberben még igen.
2022. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem minden esetre igaz a következő, de jó pár ilyent is hallottam már ismerős körben. Vagyis hogy eleve össze akarnak házasodni, és gyereket is akarnak, kicsit később, de annyira nem viszik túlzásba a védekezést azzal, hogy ha jön a baba, nem baj, kicsit előrébb hozzuk a dolgokat.


Akit sok év alatt nem vesznek el, azt nem is akarják. Valszeg azon a baba sem "segítene".

2022. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!