Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik soha nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik soha nem szeretnétek gyereket, megtartanátok, ha véletlenül teherbe estek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy felelősségteljes védekezés mellett (pl rendszeresen szedett fogamzásgátló vagy rendeltetésszerűen használt, nem hibás óvszer) mégis teherbe estek.

Minden adott lenne egy babához anyagilag, érzelmileg, párkpacsolatilag. A férjetek is lelkesen fogadná (akkor is, ha eddig nem akart babát).


Mihez kezdenétek? Megtartanátok?


(úgy néz ki, hasonló helyzetben vagyok, ezért érdekelnek a válaszok)


2018. dec. 15. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
nem, mivel nem tartom magam alkalmasnak gyerek nevelésre és teljesen más terveim vannak a jövőmmel kapcsolatban. (de szerencsére velem ilyen nem fordulhat elő)
2018. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartanám meg, a "soha nem szeretnék gyereket" nálam azt jelenti, hogy soha nem szeretnék gyereket.
2018. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartanám meg, mivel nem szeretnék,semmilyen körülmények között.
2018. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
A párom is egy gyerek, untig elég, hogy őt is nevelgetnem kell :D
2018. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szeretnék, de megtartanám, mert az abortuszról elég negatív véleményem van. Talán nem is tartozom abba a kategóriába, hogy soha, mert ha csak rajtam múlna, hogy vállalok-e gyereket, akkor valószínűleg nem tenném, de néha elgondolkozok rajta, hogy mi lenne mondjuk egy ilyen helyzetben, vagy ha a partnerem nagyon akarna gyereket, és ha muszáj lenne, akkor talán tudnék engedi, de 5 gyermekes anyaként semmiképp nem tudom elképzelni magam.
2018. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

Rendeltetésszerűen használt nem hibás óvszer esetén maximum az említett óvszer eshet teherbe. Ha te estél teherbe, akkor vagy nem rendeltetésszerűen volt használva vagy mégis hibás volt. Gyógyszer mellett is sajna van esély rá. Ez pedig a te döntésed kell legyen.

32/f

2018. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartanám meg.
2018. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nem véletlenül nem akarom.
2018. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

megtartottam, pedig 2 honapos egyuttjarasba erkezett, 35 evesen.


eletem legjobb dontese volt, de tobb gyerekem tuti nem lesz.

2018. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem tartanám meg.
2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!