Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ignorál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ignorál ha szóváteszem hogy szükségem van több telefonhívásra, találkozásra?

Figyelt kérdés

Azt mondta unalmas hogy ezzel jövök évek óta, és napok óta nem ír.

23/L 25/F


2022. jan. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta unalmas hogy ezzel jövök évek óta"


Ha évek óta tart a kapcsolat és ti még mindig ott tartotok, hogy több telefonbeszélgetésre vágysz, akkor mégis mit vársz még ettől a kapcsolattól?

2022. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én ezt szakításnak venném, és nem foglalkoznék vele többet. Sosem lesz jobb!
2022. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok ismét.


Volt egy ilyen kapcsolatom, 5 évig vártam rá, hogy hozzám költözzön, mindig volt valami kifogás. A legutolsó az volt, hogy nehéz lenne áthoznia az akváriumot az én lakásomba. Inkább maradt a mama hotelben. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy elhagytam, mert azóta sem változott semmit, pedig ennek már 8 éve. Én pedig szerencsére 5 évvel ezelőtt megtaláltam azt az embert, akire vágytam.

2022. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "csak" 1,5 évet kínlódtam egy ilyen hapsival, aki a kezdeti lelkesedés után kb ugyanezt csinálta, amit kérdezővel és 3-assal. Teher volt a napi hívás vagy legalább üzenet. Hálaisten kiderült, hogy társkeresőzik mellettem - arra volt energia - és lapátra tettem. Előbb kellett volna.


Szóval válasz a kérdésedre: nem normális. Az sem, hogy ezt kapcsolatnak hiszed, pedig csak talonban vagy tartva. Nem lennék meglepve, ha többen lennétek. Ne húzd vele, felesleges.

2022. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta vagytok együtt, de összeköltözés nyista? Miért ragadsz egy ilyen kapcsolatban?
2022. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem senki sem akar összeköltözni, meg is ertem, mert én nem vagyok az anyjuk
2022. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.


5

Az összeköltözés mièrt lenne kötelező?

2022. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!