Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy ilyen hozzáál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen hozzáállással/ gondolkodással fenntartani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vannak rossz és nehéz időszakok az életben amik sokáig is eltarthatnak.

De barátnőm nem mondom hogy vásárlás mániás de ilyenkor vesz vlmit. Azt mondja ez boldogítja őt, de szerintem ezzel nem lehet kompenzálni és nem az a módja h ahányszor gond/ baj/rossz időszakom van veszek vlmit .. így már olyan dolgot is vett pl amit évi 1x használ 30ezerert..


2022. jan. 7. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltad már lelkileg támogatni ekkor? Átbeszélni ezt vele, hogy inkább válassza az emberi kapcsolatokból származó támigatást?
2022. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, vásárlásmániás. Olvass utána.
2022. jan. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni az online vásárlásra, és azt 8 napon belül vissza lehet küldeni. Vagy adjátok el, valamennyit buktok rajta, de legalább nem 30 ezret.


Amúgy mindenkinek van valami rossz tulajdonsága, kérdés, hogy milyen gyakran csinálja, és milyen értékben, illetve, hogy mennyi a fizuja.


Egy ismerősöm felesége már több milliót költött el ostobaságra. Lekési a repülőjét, elfelejt átszállni, nem megy el a lefoglalt nyaralásra, nem megy el a kifizetett tanfolyamra stb. Az ismerős elég jól kezeli, mert elég gazdag és nincsenek gyerekei, igaziból nem is tudja, hogy mi lesz a vagyonával, miután meghal. Szóval csak hozzáállás kérdése. Az tuti, hogy engem jobban idegesít a csaj hozzáállása, mint őt.

2022. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a párkapcsolathoz. Neki ez az önvigasztalása. Nem mondom, hogy remek stratégia, de ha azt vesszük, hogy egy csomó embernek ez a túlevés, vagy a szerfogyasztás, akkor már nem lóg ki annyira a mezőnyből.
2022. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom h százezreket költ, de ilyenkor nem gondolja át h kell az nekem?- meg ez nem megoldás h akkor veszek vlmit hisz az élet nem mindig gondtalan..és annyiszor nem lehet vásárolni.
2022. jan. 8. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk, ha a te pénzed költi, akkor kínosabb a dolog. Egyébként is egyetértek, ez nekem is idegen, csak én is láttam már ilyet, és amit mondani akartam, hogy nem neked/rólad/ellened szól.
2022. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!