Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan szexelni akar és az agyamra megy , normális?

Figyelt kérdés

Annyira elveszi a kedvemet, hogy az hihetetlen. Beszélgetnék vele valamiről, és már jön a szex. Mikor dugunk? Sosem fekszel le velem! Stb. Mindennap azt hallgatom, hogy ma már szex legyen stb. Ahelyett, hogy megölelne markolássza a mellemet. Amire egy ellökéssel reagálok. Nem tudok vele kommunikálni, mert egy témája van a szex. De mivel ezzel a hozzàállással elveszi tőle a kedvemet így két hetente egyszer szétteszem neki. De számomra nem élvezet, el sem megyek. Pedig régen nagyon jó volt vele. Nekem borzasztóan hiányzik a kommunikáció, az, hogy lelkileg kielégítsen. Máskülönben nem tudok így hozzá vonzódni. Mikor nemet mondok neki akkor megsértődik. Már 80%ban vita a kommunikációnk nagy része, a maradék 20%ban meg azt hallgatom, hogy szexelni akar. Mit csináljak? Màr kezdek bele őrülni a helyzetbe!


22/N 21/F



2022. jan. 7. 23:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
27%

Te nem kívánod őt. Vagy legalábbis nem passzol a libidótok. Te beéred kevesebb szexel is. Neki meg normális az étvàgya. Ha tőled nem elégül ki majd más kielégíti. Éheztetni egy pasit szerintem nem kifizetődő.

A probléma abban gyökerezhet, amit te is írtál. Te nem vonzódsz hozzá, ezért nem akarsz vele lefeküdni. Nem csigáz fel a pasi.

Nincs már tűz részedről, hogy kívánnád vele. Ez nem normális.

Az oké, hogy igényled a társas kommunikációt, de szerintem nagyon nem ez a baj.

Huszonévesen minimum napi 1x kívánja az ember.

Én a heti egytől már rendesen éheztem párkapcsolatban.

2022. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell beszélned vele a problémát!
2022. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%

Ne törődj velük.


Tudod, hogy miért változott meg?

2022. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
17%

Azt hiszem ti totál nem illetek össze.

A pasid a fiatal korából adódóan egy, egészségesen szex mániás srác.

Te meg a fiatal korodból adódóan inkább több romantikára vágysz mint szexre.

De mindenki más.

Én ennyi idősen mint ti vagytok, a barátnőmmel állandóan szexeltünk.

Folyton egymásnak estünk,szexeltünk amikor csak tudtunk és élveztük a fiatalságnak ennek a szépségét.

Ez szerintem ilyen fiatalon teljesen természetes.

Volt, hogy egy nap 2-3 szor is szexeltünk.

Ha romantikára vágysz, akkor nézzél szerelmes filmeket, olvass romantikus könyveket. 😁

Romantikázásból nem lehet testi örömöket szerezni egymásnak.

Szexelj amíg fiatal vagy, mert hamar telnek az évek és pikk, pakk 30-40 majd 50 éves leszel és vissza fogod sírni a 20 éves korodat.

Élvezd az életet és használd ki, hogy fiatal vagy.

2022. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
85%

10


Csak a sok hisztis incel (olyanok, akik akaratuk ellenére nem tudnak párkapcsolatba kerülni nővel), és zavarja őket hogy ilyen pasit választottál...helyettük ugye. Az bezzeg meg se fordul a fejükben, hogy esetleg nem ilyen volt a srác, mikor összejöttetek. Mint írtad, az utóbbi 1 évben lett ilyen.


De mivel az érettségi szintjük egy hisztis 12 éves lányéhoz hasonlítható, ezért az incelség miatt kötekednek.

2022. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
13%

A kérdezőnek nagyon nem tetszenek a válaszok, mert sikeresen lepontozza azokat.

🤮👎

2022. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13%

#16


Jó lenne már, ha befejeznétek ezt az incelezést.


Hülyeség, hogy csak az incelek fogalmazhatnak meg kritikát. Egy ideje jelen vagyok ezen az oldalon, szóval megéltem-láttam ezt-azt.


A kommentelők egyre részét személyesebben is ismerem. Volt olyan srác, aki haverom volt, meg volt olyan nő, akivel jártam is.


Szóval jó lenne, ha leszállnál a magas lóról. 100-szor jobban tudom, hogy kb. milyen emberek járnak erre az oldalra, mint ahogy te azt no name módon elképzeled.

2022. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgess el vele, ha nem kèpes változni, akkor vége.
2022. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Kívánom a szexet én is. De így nem tudok vele lefeküdni, mert tudom , hogy minden mozdulata erre irányul. Mindennap legalább 4-szer magamhoz nyúlok.


Nem vagyok ronda, ahogy a párom sem. Tekintve, hogy gyerekkoromtól modell voltam egészen tavalyig és pár cégnek is voltam a reklám arca. Noha nem vagyok Palvin Barbi vagy Mihalik Enikő. Az Instagramomat is lecsekkolhatod ha akarod. Ez egy anonim oldal, nem gondoltam volna, hogy itt ennyire ítélkeznek az emberek. Persze arc nélkül könnyű. Buta meg végképp nem vagyok. Orvosira járok, a párom meg gépészmérnöknek tanul. Ha ronda is vagyok, az ilyen trolloktól mindenképpen szebb. 😃

2022. jan. 7. 23:57
 20/41 anonim ***** válasza:
77%
Kéthetente egy szex párkapcsolatban? Ettől én is egy ideges bunkóvá vedlenék át. Hagyjátok ott egymást szerintem, fiatalok vagytok, kár beleragadni egy ilyen szar kapcsolatba, keressetek inkább mást, ki-ki olyat, aki az igényeinek megfelel. Ezzel a sráccal nyilvánvalóan nem illetek egymáshoz.
2022. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!