Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan szexelni akar és az agyamra megy , normális?

Figyelt kérdés

Annyira elveszi a kedvemet, hogy az hihetetlen. Beszélgetnék vele valamiről, és már jön a szex. Mikor dugunk? Sosem fekszel le velem! Stb. Mindennap azt hallgatom, hogy ma már szex legyen stb. Ahelyett, hogy megölelne markolássza a mellemet. Amire egy ellökéssel reagálok. Nem tudok vele kommunikálni, mert egy témája van a szex. De mivel ezzel a hozzàállással elveszi tőle a kedvemet így két hetente egyszer szétteszem neki. De számomra nem élvezet, el sem megyek. Pedig régen nagyon jó volt vele. Nekem borzasztóan hiányzik a kommunikáció, az, hogy lelkileg kielégítsen. Máskülönben nem tudok így hozzá vonzódni. Mikor nemet mondok neki akkor megsértődik. Már 80%ban vita a kommunikációnk nagy része, a maradék 20%ban meg azt hallgatom, hogy szexelni akar. Mit csináljak? Màr kezdek bele őrülni a helyzetbe!


22/N 21/F



2022. jan. 7. 23:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
78%

Szexről eleve nem beszélni kell, hanem csinálni.

De ezek szerint te nem akarod vele. Eleged van belőle nekem ez jön le. Úgy érzed rád van eröltetve?

Kényszerből ne csináld, mert csak mégjobban megutálod.

Magadtól kéne megkérdezni, te miért nem kívánod őt.

2022. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Közben elolvastam a többi kommentet is. A kritikával nincs gondom. A személyeskedéssel annál inkább. A “ronda vagy” az nem kritika, hanem személyeskedés.


Köszönöm a normális válaszokat! Igyekszem megbeszélni a problémát vele! Nem könnyű a helyzet. Megértem, hogy igényli. Én is igényelném de az nem működik ha elvárják tőlem. Kötelező jelleggel nem megy, mert feszélyez. 😇

2022. jan. 8. 00:02
 23/41 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező.

Kérlek pontozz le! 🙏

2022. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%
De nem lehetne vmi közelebbit tudni arról, hogy mi változott? Hiszen azt írtad, hogy eleinte (ill. 3-ból 2 évig) jó volt. Gondolom azért csak beszéltetek erről...
2022. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nyilván Sütő Enikő, Bíró Ica is csak lehúzós emberek. :)))) Személyesen ismertem meg őket a modellkedés alatt, szívem.
2022. jan. 8. 00:05
 26/41 anonim ***** válasza:
87%

25


Mert te sokkal jobban ismered a kérdező életéd, ugye? Netán ismered személyesen is? Vagy valamilyen mindent látó, mindent tudó lény vagy, aki minden lát és mindenről tud? Ha nem, inkább kussolj, mert csak magadból csinálsz itt hülyét.


25F

2022. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
Azért összehasonlításképpen itt egy kérdés, amit egy lány írt ki, akinek a pasija nem akar szexelni túl sokat: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut.. . Érdekes, hogy ott mennyire más válaszok születtek. Kettős mérce? Ha egy nő nem akar szexelni, akkor egy darab fa, ha egy férfi nem akar szexelni, akkor szépen türelmesen várni kell?
2022. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
4%

"Orvosira járok, a párom meg gépészmérnöknek tanul."


Hát ezen már tényleg nevetnem kell.


Orvosira jársz, de gondolom a gimnáziumi biológia is gondot okoz neked. Velem ellentetben, akinek valóban vannak biológiai ismereteim.


Nem lenne igazságos, ha most tesztelném a tudásod, és belebuknál abba, hogy lényegében füllentesz, pedig talán tudnék olyat kérdezni, amit nem tudsz 5 perc alatt kigoglézni.


Ja, hogy a majom meg gépészmérnök.


Izé... Az E=mc² egyenlettel is tud számolgatni?


Mesélj még.

2022. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
4%

"Nyilván Sütő Enikő, Bíró Ica is csak lehúzós emberek. :)))) Személyesen ismertem meg őket a modellkedés alatt, szívem."


Ó, van itt minden mint a búcsúban. 😂


Jól nézel ki, Sütő és Bíró kegyeltje vagy, emellett értelmiségi nő (orvosis).


De milyen érdekes, hogy a kérdésed alapján meg egy...


Az égvilágon semmit sem bizonyítottál abból, amit leírtál. Csak a szád nagy.


Lassan már ott tartunk, hogy te leszel Mrs. Universe, meg a CERN tudósa. A pasid meg Richard Feynman intelligenciájával rendelkezik....


Az érveid egymásra halmozott kesze-kuszaságok, amikben nincs rendszer, és semmi sem támasztja alá. Jobban tennéd, ha meghúznád magad.

2022. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
22%

Általános Reynolds képlete relevánsabb gépészmérnökin. De sokan azt sem tudják fejből, ami nagy szégyen.

De ne személyeskedjünk könyörgöm!

Én nem vagyok incel.

Nekem volt dolgom demiszexuálissal, aki hasonló gyakorisággal kívánt engem, mint te ezt a pasit és kicsinált teljesen.

Pasidnak is tönkre vághatod ezzel az önbecsülését, ha nem beszélitek meg hamarosan leépítitek egymást.

Te megutálod örök életedre a szexet, mert kényszernek fogod érezni.

Ő meg szarkupacnak fogja érezni magát, akit már senki sem kíván, mivel te elutasítod. Bár ha ilyen ritkán csináljátok és abban sem vagy ott lélekben, akkor könnyen képbe jöhet más nő is.

A fő gond szerintem így is nálad keresendő, mivel már nem kívánod a pasival a szexet, ami szomorú.

2022. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!