Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan szexelni akar és az agyamra megy , normális?

Figyelt kérdés

Annyira elveszi a kedvemet, hogy az hihetetlen. Beszélgetnék vele valamiről, és már jön a szex. Mikor dugunk? Sosem fekszel le velem! Stb. Mindennap azt hallgatom, hogy ma már szex legyen stb. Ahelyett, hogy megölelne markolássza a mellemet. Amire egy ellökéssel reagálok. Nem tudok vele kommunikálni, mert egy témája van a szex. De mivel ezzel a hozzàállással elveszi tőle a kedvemet így két hetente egyszer szétteszem neki. De számomra nem élvezet, el sem megyek. Pedig régen nagyon jó volt vele. Nekem borzasztóan hiányzik a kommunikáció, az, hogy lelkileg kielégítsen. Máskülönben nem tudok így hozzá vonzódni. Mikor nemet mondok neki akkor megsértődik. Már 80%ban vita a kommunikációnk nagy része, a maradék 20%ban meg azt hallgatom, hogy szexelni akar. Mit csináljak? Màr kezdek bele őrülni a helyzetbe!


22/N 21/F



2022. jan. 7. 23:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Először szólok hozzá, szóval kérlek ne az előttem szólók alapján ítélj meg.


Szerintem egyszerűen nem illetek össze.

Ez így nekem nagyon sánta sztori. Eleve miért kezdett el követelőzni? Ha te is igényled, ahogy állítod, akkor mindennek rendben kéne lennie. Szerintem nem kapta meg amire vágyott, ezért kezdett el nyomulni. És ezert érzed, hogy rád van erőltetve.

Ezért mondom még egyszer, hogy nem illetek össze. Ennyi, nem kell ezt ragozni. Neki nagyobb a szexuális éhsége, mint neked. Két heti egyszeri szex rohadt kevés ebben a korban. Én megőrülnék szex nélkül, ha nem lenne szex mondjuk 3-ik vagy 4-ik nap, már aludni sem bírnék a párom mellett nyugodtan. És megpróbálná megbeszelni vele vagy utalni rá. És ha nem változna a helyzet ennél ellenére, akkor lehet, hogy idővel én is elkezdeném b.sztatni, hogy naaa kicsit bújj ide...


Ne haragudj, hogy nyers voltam, nincs bennem rossz szándék, csak leírtam, amit gondolok erről. Beszéld meg vele. Ha neki többre van szüksége, akkor keressetek magatoknak mást, aki megfelel az igényeiteknek


25f

2022. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Szakíts ha bírsz! Szerintem mindketten jobban jártok.
2022. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Végig olvastam a kommenteket. Köszönöm szépen a válaszokat! Tegnap késő este, egy vita miatt született meg ez a kérdés. Ma mindenképpen beszélek vele. Szerintem rohadt igazságtalanul estek itt a torkomnak egyesek. Az ilyen emberekről megvan a véleményem.


Olyan szavakat használok mint, az átlag emberek? Könyörgöm! Azért mert orvosira járok, és mert modellkedtem attól én még ugyanolyan ember vagyok mint, te! Nem fogom a “ magasabbrendűségemet “ bizonygatni. Mert tudod, attól, hogy egyszer orvos leszek, nem vagyok különb. Mondjuk kevesebb sem. Bármennyire is “ le akartál leplezni”. Nem fogok veled vitába elegyedni. Nem azért mert nem tudnék. Hanem mert nem ismerlek, rosszindulatú voltál, és nem érzek rá késztetést. Sajnálom..


Köszönöm annak a válaszoló(k)nak aki(k) a védelmemre kelt(ek). :)

2022. jan. 8. 05:39
 34/41 anonim ***** válasza:
16%

Heti egyszer szét teszem neki"

Érzelmekben gazdák életetek lehet. Kicsi a libidód a korodhoz képest. Naponta többször kellene csinálnotok, életed meghatározó részében vagy, ha most nem akkor mikor?

10 év múlva havonta kéthavonta lesz egy " szét teszem a lábaim" a pároddal? Minek neked párkapcsolat, jobban jársz egy baráttal vagy egy alkalmi kapcsolattal.

2022. jan. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező: úgy látom, a probléma az, hogy eleve nem kommunikáltok rendesen a kapcsolatotokban. Érdemes elmondani neki őszintén, hogy neked lelki kapcsolódás kell a szexhez, illetve hogy így nem élvezed és hogy hogy esne neked jól a szex. Ha ezeket már elmondtad és nincs változas, akkor viszont tényleg érdemes megfontolni a szakítást.

Mi az, ami miatt még ezzel a sráccal vagy, mi okoz örömöt neked ebben a kapcsolatban?

2022. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas ez a vergődés itt :D


Kérdező én megértelek, nekem is volt olyan hogy az erőszakossága kiölte belőlem a vágyat. Én ezt megbeszéltem vele, mondtam hogy az nem annyira indít be ha a semmiből alám nyúl meg hogy minden percben szexelne mert ez engem taszít. Azóta hogy leállt ezekkel nekem is több kedvem van és többször is vagyunk együtt.

2022. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagy, és ha lelkileg nem kapod meg tőle, amit szeretnél, megértem, hogy nem kívánod a szexet. A pasival van a probléma. Nem szeret eléggé, ha nem udvarol, nem figyelmes, csak a szex kell neki. Egy párkapcsolatban sok kellemes, örömet okozó dolog van, a szexen kívül. Ezeket is meg szeretnéd élni, ez lenne a normális. Akkor menne a szex is, akár napi többször is. Ez nem fog változni szerintem, legfeljebb ha el akarod hagyni, egy kicsit megerőlteti magát.
2022. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az a baj,hogy nem illetek egymáshoz.A pasik később érnek,a nők korábban,ezért lenne ideàlis egy pár évvel idősebb partner,de semmiképp sem fiatalabb.Most írnám,hogy az évek múltán majd csökken az ellentét,de ez nem igaz.Mert majd amikor te 27 évesen gyereket akarsz,ő akkor még nagyban bulizni fog akarni…de nyugi úgysem maradtok együtt ,nagyon fiatalok vagytok még
2022. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy hibaztal rá. Már a hetes valaszodban ahol még semmit nem tudtunk azt írtad hogy a kerdezo biztos ronda és amúgy is mindketten prolik. Csak ez lehet a problémájuk oka.

Mert ugye szép nőnek és értelmiségi embereknek nem lehet ilyen problémája.

2022. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
69%
Járj túl az eszén: tanulj meg pár önvédelmi fogást, amiben van t*nrúgás is, majd amikor közeledne, mond neki, hogy "Mutatnék egy pár érdekes dolgot":).
2022. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!