Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már rég együtt vannak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már rég együtt vannak de nem laknak együtt azok tudják mikor merre van a párjuk?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor nem mondja el a barátom ha megy valahova. Esetleg utánna ha már haza ment hogy itt meg ott volt. Rokonaihoz szüleihez csak akkor megyünk ha én mondom hogy illő lenne már nekem is menni ha már együtt vagyok vele. Nekem ez fura. Az előző kapcsolatomban szinte mindent együtt csináltunk ismertem a barátait rokonait az elöző párjaimnak.
2022. jan. 8. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még nem éltünk együtt, nem számoltunk be egymásnak előre minden programunkról, volt amit csak utólag meséltünk el de mindkettőnknek ez a természetes. Már azóta rég együtt élünk és házasok vagyunk de azóta is vannak külön programjaink, néha több naposak is, de nekünk ez az alap, nekünk pont az a nem normális, ha összenőnénk és együtt csinálnánk mindent és mindenhová együtt mennénk :) Mindenkinek mások az igényei ezzel kapcsolatban, próbáljatok meg olyan megoldást találni ami mindkettőtöknek jó.
2022. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem kimaradok az életéből. Még ennyi idő után sem ismerem igazán.
2022. jan. 8. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze, nagy vonalakban ismerjük egymás programját, de, nem számolunk be minden percről. Teljesen normális köztünk, ha utólag mesélünk kivel találkoztunk, merre jártunk aznap, vagy, ha pár napig nem találkozunk, akkor a napokban. De csak a fontosabb, érdekesebb momentumokat osztjuk meg.

Nekem igényem sincs rá, hogy folyamatos figyelemmel kísérjem a másik életét. A baráti társasága tagjait nagyrészt ismerem, vagy legalábbis találkoztunk már. Bár időről időre jönnek új nevek, tűnnek el régiek a sztorikból, szóval nem mindenki van meg. Van olyan, akivel össze is járunk, de a többség csak név marad, van, hogy arc nélkül.

Nekem fura lenne, megkockáztatom, hogy egyenesen teher, ha napi x telefonnal üzenettel folyamatos kontroll alatt tartanánk egymást és minden program közös lenne.

Szerencsém van, mert párom is ilyen beállítottságú, így ebből soha nem volt gond.

2022. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi mindig tudtuk hol a másik. Nem elszámoltatásból, csak ha a másik keresne, tudja hol vagyunk.
2022. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Cserélnèk veled.

Engem a barátom (w hónapos kapcs)már ráncigál mindenhova, család, egyéb rokonok, idiota haverok, munkahelye is olyan ahova be tud vinni, es MINDEKOZBEN az egész csak egy 2 hónapos instabil kapcsolat, azt se tudom egyaltalán komolyan vegyem e a sracot mert azért nagyon sokmindenben NEM bizonyit semmit sem egyáltalán. Azt sem tudom megbízhato e(flörtöl mellettem), minek van velem(mintha kihasználna), hősszerelmes(mint a dedoban és ettol is komolytalannak ha), komoly tervei nincsenek velem(csak annyit mond hogy egyutt nyaralni de semmi más egyéb terve nincs velem), stb.



Inkább hagyna békén engem a rokonaival haverjaival. Es inkább adná önmagat akinek lehet csak egy fix p.nci kell csak es ennyi

2022. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*2 hónapos kapcs
2022. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*komolytalannak hat
2022. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak egy olyan kérdés ami attól függ mik a preferenciák. A normális NEM egy objektív fogalom. Attól függ ki mit tart annak.


Szerintem ha nem éltek együtt nem kell (és felesleges is) minden egyes lépésedről beszámolni. Attól még hogy kapcsolatban vagytok, nem vagytok összenőve. Most akkor ilyenkor az ember folyton írogasson, hogy lemegyek a boltba, elmegyek edzeni, elmegyek munkába, barátnővel kávézni stb stb. Minden egyes lépésről szerintem nem kell. V max annyit hogy elmentem a városba, ha hazaertem felhivlak v valami.


Együttélesnel sem kell feltétlen túlbonyolítani. Elmész egy/több barátnőddel ide vagy oda, előre mondod, leírod hogy találkoztok ekkor és ekkor ennyi.

De megint csak ilyen apróságokat hogy veszek kenyeret v ilyesmi felesleges.


De ez megint csak attól függ mik az ADOTT PÁR preferenciái. Ha mindkettőtök igényli a 0-24es jelentést oké. Ha senki sem az is. Ha eltérőek az igények akkor kompromisszum, ha meg olyan brutálisan összeférhetetlenek vagytok, akkor nem éri meg folytatni.

2022. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tudom, mert mindig beszámol mindenről, és fel is szokott hívni. Én viszont az ellenkezője vagyok, nemigen mondok el semmit.

N

2022. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt azon van a lényeg,hogy úgy érzed nem vagy része az életének. Sajnos én is így éreztem,pár hónap,pár év :( után is. Nem azt hiányoltam,hogy nem tudom hol van,mert akár tudhattam is. Egyszerűen nem tartotta fontosnak hogy ott legyek Vele. Voltak programok ahová magával vitt,pontosan ismerem a munkáját,kik veszik körül,és én nagyon fontos vagyok Neki /mondja/. De ott,és akkor illeszt bele az életébe amikor Ő gondolja. Ugyan múlt időben írhatnám,mert ez hosszútávon nem működik. Sőt,nem is szabad "működtetni".
2022. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!